Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G2 Mini] Odblokowanie bootloadera


aurban6

Rekomendowane odpowiedzi

W menedżerze urządzeń kliknij u góry widok i wybierz opcję pokaż ukryte urządzenia.

Wysłane z mojego GT-I9305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam takie pytanie mój telefon był w serwisie i wymienili mu płyte główną po tym jak odblokowywałem bootloadera bo sie sceglił i wlasnie czy moge mieć go odblokowanego po jej wymianie po tamtej próbie czy raczej nie bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tak jest,że nigdy nic nie wiadomo. Bywa tak, że raz się uda a raz nie,tak że udało się już 836393 razy i potem się nie uda, albo że ciągle się nie udaje a raz się uda. Nie przewidzisz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem chodzi mi o to że jak chciałem odblokować bootloader z 2 tygodnie temu pisałem tu tematy na forum i zrobiła mi sie z tel cegła oddałem to do serwisu i wymienili mi płyte główną i działa i chodzi o to że jak jest już całkiem nowa to czy liczy sie to co robiłem te 2 tyg temu czy tego bootloadera mam odblokowywać od nowa mniej więcej to chciałem sie dowiedzieć ale myśle że jak jest nowa płyta to jest tak jakby na telefonie nic nie było wcześniej robione o to chodzi wiec jak to jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.01.2015 o 20:19, aurban6 napisał:
LG_LOGO1.jpg
 
Pobieramy plik aboot.rar i go wypakowujemy
Kopiujemy do pamięci telefonu (sdcard), a nie do external_SD
Otwieramy Terminal emulator w telefonie i wpisujemy

su dd if=/sdcard/aboot.img of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/aboot

Jeżeli operacje wykonujemy na komputerze to komenda powinna wyglądać następująco:


adb shellsu dd if=/sdcard/aboot.img of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/aboot

Operacje wykonujesz na własną odpowiedzialność :)

No i zdechł mi przez to telefon....

Da sięcoś z tym zrobić?

Telefon nie reaguje na próbę włączania, jest po prostu martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni, u mnie nie sprawdzali, wgrałem zły kernel i nie odpalił, to wysłałem do serwisu, w zgłoszeniu że po prostu się wyłączył i nie włączył wcześniej, wymienili płytę, potem jeszcze raz musiałem wysłać ale nie wiem z jakiego powodu, chyba dlatego ze coś z bootloaderem było i nie mogłem zablokować. :D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności