Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[CM 12.1] Arc S (LT18i) / Android 5.1 [NIEOFICJALNY] UPDATE [03.05.15]


Damian MisieK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

1800MHz powinien wytrzymac 

 tak ustawiłem i telefon śmiga normalnie, ale... jak go obciążę np kilkoma apk na raz to bardzo się grzeje. Na cm 11 trochę się grzał ale na cm 12 to momentami aż robi się gorący. Nie uwalę sobie telefonu takim grzaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uwalisz bo 1800 MHz to za duzo jak na nasze Arc-ki. Kiedyś był kernel co podnosił do 2 GHz procek ale nie sądze by ktoś o zdrowych zmysłach sobie ustawił i korzystał z tej częstotliwości na co dzień. Lepiej ustaw sobie normalne 1,4GHz dla Arc S albo 1 GHz  dla Arc zależy jaki masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pora odświerzyć wątek :)

 

Problem jest taki że nie mogę wejść do CWM w Xperia arc. Po poprawnym wgraniu pliku boot.img za pomocą fastboota, telefon odłączam od kompa i po jego włączeniu naciskam przycisk wstecz, pokazuje mi się napis LegacyXperia który po pewnym czasie znika i telefon się resetuje, pokazuje się ponowienie napis Legacy... i dalej to samo.

 

Problem ten dotyczy w moim telefonie wersji oprogramowania CM11 i CM12 :wacko: Ostatni rom który udało mi się wgrać to wersja CM11 z 20150510, wszystkie pozostałe później wydane dostają zawieszki opisanej powyżej.

 

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalroma pobierz terminal emulator i wpisz w nim su [enter]

reboot recovery [enter]

aaa o ile pamiętam to do recovery na arc s wchodziło się wciskają naprzemniennie vol- i vol+

menu jest do fastboot mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale ona mi nie pomoże.

 

Po wgraniu kernela z paczki CM, telefon odłączam od komputera a następnie naciskam podczas gdy się uruchamia (pojawia się napis LegacyXperia) przycisk wstecz, niestety telefon jakby nie przyjmował tego i po chwili ekran przygasa a następnie telefon sam się restartuje i tak ciągle dopóki nie wgram poprzedniego kernela z romu CM który mi działa.

 

Jestem posiadaczem Xperia Arc i do tej pory nie miałem większego problemu z wgrywaniem romów, ale jak napisałem we wcześniejszym poście od dłuższego czasu coś nie potrafię sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a na kernelu z innego romu na cm11 i z tego recovery wgrać zipa z cm12 i wtedy wgrać kernel, może nie posypię błedami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności