Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[CM 12.1] Arc S (LT18i) / Android 5.1 [NIEOFICJALNY] UPDATE [03.05.15]


Damian MisieK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :D na pewno spróbuję.

Co do trzymania baterii to w ARCU już się przyzwyczaiłem do bardzo krótkiego trzymania baterii. Bywało, że ładowałem go 3 razy w dniu i schodziło 1% w 1 minutę (przy użytkowaniu) i nic z tym nie mogłem zrobić. Najlepiej mieć nieskończony kabel od ładowarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Próbowałem to zainstalować ale nie udało mi się niestety. Robiłem wszystko tak jak pisze w instrukcji, nie rozumiem tylko jednego - gdzie mam utworzyć partycje ext4 i jak? Podczas włączania mam błąd encoding unsacessfull czy jakoś tak. Nie mogę włączyć telefonu i nie mam dostępu do karty SD bo zgubiłem gdzieś adapter... Wiecie może co mogło mi się stać i jak mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrócić do stocka ,pisałem to w naszym dziale co i jak, poszukaj. Ext4 na karcie pamięci możesz zrobic

Dzięki :D na pewno spróbuję.

Co do trzymania baterii to w ARCU już się przyzwyczaiłem do bardzo krótkiego trzymania baterii. Bywało, że ładowałem go 3 razy w dniu i schodziło 1% w 1 minutę (przy użytkowaniu) i nic z tym nie mogłem zrobić. Najlepiej mieć nieskończony kabel od ładowarki :D

Jak ci tyle trzyma to znaczy że masz duże zużycie baterii przez aplikacje, wejdz w baterie i zobacz co ci ją zjada. U mnie trzyma 3-4 dni.

W jaki sposób? Próbowałem erootem nic z tego, szukałem po google też nic.

E rootem musi ci wejść root, bo on działa na wszystkie firmware w naszym telefonie, nie tak jak np flashtool, nie mogłeś nie wgrac cm12 bez roota bo wygrywając bootloader do cm masz od razu root
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żadna z aplikacji nie zżera mi tyle energii. Ekran najwięcej  60-80%. Wcześniej miałem CM 11, ale ostatnio zamulał więc zmieniłem na 12-stke. E rootem gdy wgrywałem 3/4 zadania wykonał, ale później jakiś błąd wyskakiwał i były jakieś dane wpisane do trzech linijek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Po długiej walce do samego rana wgrałem stockowego roma i kernel i myślałem że narazie się poddam. Ale teraz przeczytałem (wiem, jestem głupi) że ext4 trzeba zrobić na karcie pamięci... a ja myślałem że w telefonie... byłem pewny że już jest ale spoko. I teraz pytanie do was: Aktualnie mam sesję na studiach i nie mam ochoty spędzać następne 6 godzin bawiąc się z romem. Czy według was brak ext4 na karcie SD był powodem błędu ,,encryption unsuccessful"? Jeżeli tak to dam CM12 jeszcze jedną szansę ale jeżeli nie to zostaję narazie na stockowym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności