Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[CM 12.1] Arc S (LT18i) / Android 5.1 [NIEOFICJALNY] UPDATE [03.05.15]


Damian MisieK

Rekomendowane odpowiedzi

A mam takie małe pytanko jest jakaś różnica czy przed cm12 był nam cm11 albo oryginalny Androdid SONY 4.0.4??

 

Edit:1

Nie wiem co robię źle wywala mi error przy instalacji gappsów...

 

Partycja jest 2 Giga...

wgrywam Anzu-DATA-F2FS-Format-signed.zip

później  Anzu-System-Format-signed.zip

cm12 

i przy nich error.. gaapss

 

Błąd pokazuje sie przyyy set_metadata_recursive

i przy instalacji /sideload/package.zip 

 

Jakieś pomysły ?

 

Edit:2

 

Zauważyłem jeszcze ze pojawia sie problem z partycją ext4... po Flashu tych 2 plików przed instalacją cm12 zmienia ona format na Other...  Tak powinno być? Raczej nie;P Dzieje sie to po instalacji Anzu-DATA-F2FS-Format-signed.zip... Ja już nie wiem xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że jak wyciągnę karte pamięci z telefonu i podłącze przez czytnik do kompa to później już mi jej telefon nie wykrywa?


A mam takie małe pytanko jest jakaś różnica czy przed cm12 był nam cm11 albo oryginalny Androdid SONY 4.0.4??

 

Edit:1

Nie wiem co robię źle wywala mi error przy instalacji gappsów...

 

Partycja jest 2 Giga...

wgrywam Anzu-DATA-F2FS-Format-signed.zip

później  Anzu-System-Format-signed.zip

cm12 

i przy nich error.. gaapss

 

Błąd pokazuje sie przyyy set_metadata_recursive

i przy instalacji /sideload/package.zip 

 

Jakieś pomysły ?

 

Edit:2

 

Zauważyłem jeszcze ze pojawia sie problem z partycją ext4... po Flashu tych 2 plików przed instalacją cm12 zmienia ona format na Other...  Tak powinno być? Raczej nie;P Dzieje sie to po instalacji Anzu-DATA-F2FS-Format-signed.zip... Ja już nie wiem xD

 

 

U mnie też zmieniło partycję na other, ale to zmieniłem za pomocą MiniTool Partition Wizard Home Edition i już jest ok. Ale gappsów też nie chcę mi zainstalować a próbowałem już różnych.

 

 

Problem rozwiązany, przez fastboot-a wrzuciłem kernel z cm-12-20150220-UNOFFICIAL-LegacyXperia-anzu-signed a potem zainstalowałem cm-12-20150302-UNOFFICIAL-LegacyXperia-anzu-signed i gapps już poszły.

Jeszcze małe pytanko: Gdzie się zmienia ustawienia procesora ? nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lelo33 wrzucił byś mi tego krnela gdzieś na hosting bo nie mogę nigdzie znaleźć download tej wersji... Co do partycji tez robię przez ten pogram ale zobaczymy jak pójdzie mi na tym Starszym krnelu ;P

 

Edit:

 

Dobra na nowej wersji z 07.03.2015r jest już wszytko w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lelo33 wrzucił byś mi tego krnela gdzieś na hosting bo nie mogę nigdzie znaleźć download tej wersji... Co do partycji tez robię przez ten pogram ale zobaczymy jak pójdzie mi na tym Starszym krnelu ;P

 

Edit:

 

Dobra na nowej wersji z 07.03.2015r jest już wszytko w porządku..

Jak coś to mam na dysku tego kernela to mogę na pocztę wysłać.

Jak Ci chodzi tel na tej nowej aktualizacji ?? bo mi na cm-12-20150302 działał nawet dobrze ale czasami przy zwykłych czynnościach go strasznie zamulało, były momenty że śmigał elegancko a były i takie że nawet nie dało się odebrać połączenia bo go zamulało.

Być może coś źle instaluje....

Może któryś z kolegów co u niego ten system śmiga napisał by poradnik krok po kroku co robi.... byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulenie systemu może być spowodowane np wolną kartą sd ?

Nie, jest to system w fazie BETA, Musisz pobawić się programem No-frills CPU Control lub jakimś innym i ustawić jakieś najlepsze ustawiania i wtedy nie będzie aż tak mulił.

 

 

=======================================================================================

 

UPDATE !!!! :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności