Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L9 P760] Instalacja ROMów - KDZ Updater [FIX WIN7]


XQS

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak. Przy chyba jedenastej próbie w końcu się udało. ROM wgrywałem metodą z tego wątku. Mam telefon z orange. Oryginalnie był 10f, później wrzuciłem 20b, a teraz chciałem 20c. Wszystko robiłem wg instrukcji, po prostu podczas updatu tel zbyt wcześnie restartował. Jednak tak jak pisałem za 11 razem poszło. ale co było przyczyną nie mam pojęcia.



Rom ściągnąłem ze strony lg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



11. Otwieramy program http z folderu shttps z paczki, i go minimalizujemy niech sobie działa.

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum.
Ale mam zastrzeżenia co do 11 punktu instrukcji - w ten prosty sposób infekujemy sobie swój komputer programikiem HttpRat, który z kolei tworzy nam backdoor Backdoor.Zombam.B, dzięki któremu hakerzy mają łatwy dostęp poprzez naszą przeglądarke do komputera. Chciałbym zauważyć, że w oryginalnej instrukcji tego punktu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to sprawdzić ale z tego co piszesz backdoor jest nie aktywny na win 7. Po za tym stworzony jest w 2003r wiec każdy antyvir sobie poradzi. Ale sprawę i tak zbadać trzeba.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może faktycznie nie jest to groźny malware, ale jednak lepiej to sprawdzić - tym bardziej, że ten punkt, aby "włączyć i zostawić w tle" jest troszkę dziwny wg mnie. Nie jest opisane co ten program ma za zadanie zrobić i do czego służy - może zupełnie bez tego punktu wszystko przebiegnie pomyślnie?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem tego fona z zainstalowanym cyanogenmod-em i chciałbym przywrócić go do brandowanej wersji.

Niestety w miejscu kroku 16 mam nieustannie monit o braku połączenia USB z urządzeniem. Jakieś pomysły co robię nie tak?

Dodam, że urządzenie normalnie zgłasza mi się w systemie, mogę zgrać z niego pliki itd. Mam także włączony tryb debugowania USB oraz instalację z niezaufanych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przywrócić oryginał to 2 rzeczy:

1 nie ten temat - załóż nowy.

2 wystarczy wgrać normalnie oryginał przez LG update, a przez ten poradnik.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na stronie LG jest program do awaryjnego odzyskiwania oprogramowania.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Przeczytałem wszystkie komentarze od deski do deski i niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Problem polega na tym że postępuje według podanego poradnika i po procesie dekompresji pliku następuje proces instalacji. Instalacja dochodzi do 40% i wyskakuje mi błąd Microsoft visual c++ i kiedy go zamykam instalator się zamyka. proszę o szybką odpowiedz z góry serdecznie dziękuje

Edytowane przez aloisy
Orty aż mnie z nóg zwaliły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie po omacku piszesz. Nie wiem jak zinterpretować twój post. Po prostu nie umiem. Kidy się załącza, w jakim programie itp...

 

Podejrzewam że masz nie zgodną wersję visual lub źle zainstalowane sterowniki i dlatego są takie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada - nie rób tego na kacu :D

 

zasada nr. 2 upewnij się dwukrotnie że poprzednie rzeczy wykonałeś prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się by to był nasz problem, ale jak ciebie to uspokoi to poszukaj najnowszej i zainstaluj.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem z ta instalacja i nie wiem jak sobie z tym poradzic.. Otoz robie wszystko zgodnie z instrukcja i jak klikam juz "Upgrade Start" Powinno mi wyskoczyc to okienko z wybieraniem kraju i wogole. A mi to nie wyskakuje co za tym idzie, wlacza mi sie ten program lg , i po 10-15 sekundach wyskakuje mi ze program przestal dzialac.. Prosilbym o pomoc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Gracek nie mogę zainstalować od wczoraj nowej wersji z kdz 20O. Co dziwne- wcześniej kilkakrotnie bez problemu zmieniałem sobie romy, ostatnio najdłużej miałem v20h i teraz kiedy wyszła v20o ponownie chciałem sobie zaktualizować. Coś jednak poszło nie tak i musiałem odzyskać system za pomocą oprogramowania LG. Wgrała się v20f z brandem Play i od tej pory ni jak nie mogę wgrać v20o, tak jak to robiłem wcześniej. Tak samo jak w poście wyżej, po kliknięciu Upgrade Start nie pokazuje mi się kolejne okienko, tylko włącza się oprogramowanie LG, które szuka aktualizacji, a gdy ją znajduje, następuje błąd i zamknięcie aplikacji. Próbowałem to samo zrobić z innymi romami- v10a, 20a, 20c, 20h, który miałem poprzednio i ciągle to samo. Jeśli ktoś wie co może powodować ten problem, proszę o poradę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności