Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L9 P760] Instalacja ROMów - KDZ Updater [FIX WIN7]


XQS

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem też tak.

U mnie pomogł restart kompa. odrazu odpaliłem przeglądarkę by mieć opis i do dzieła.

sprubuj przeinstalować sterowniki (krok po kroku jak mówi tutorial), pamiętam że miałem jakiś nowszy sterownik, i też nie chciało pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nawet na drugim laptopie nie dałem rady, tutaj też poległem. Dzięki za pomoc, ale naprawdę robiłem wg instrukcji, krok po kroku i niestety nie udało się. Muszę czekać na drugą połowę maja, bo wtedy będzie nowy android w Play. Taką informację uzyskałem w BOK Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy masz w telefonie zaznaczone: "nieznane źródła" oraz "tryb debugowania"?

Ja miałem to zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem to zaznaczone. Wszystko robiłem jak w instrukcji, notatnik otworzyłem jako administrator, wpisałem dane, zapisałem plik. Już zgłupiałem. Jestem gotów bardzo dobrą flaszeczkę postawić, tylko czy ktoś mieszka w Łodzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą flaszką bymse wypił ale na paliwo nie zarobie :D

 

Jakiego systemy używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wersję 32 czy 64bit - bo u mnie na win7x64 poszło. I może pod ten jest to pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety 32bity zaczynają odchodzić do lamusa.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy mam mieć włączony internet, czy go wyłączyć. Jak uruchamiam plik i wyskakuje mi okienko ze znakami zapytania (okno LG do wgrywania sterowników), wybieram sobie model LG z listy i czy wówczas ma pobierać z internetu, czy mam poszukać w tych plikach pobranych sterowniki do mojego LG? U mnie pobiera przez internet sterowniki do LG L9, może tutaj robię błąd? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem o czym piszesz ale, po dopisaniu w pułku hosts tej linijki powinieneś mieć problemy z internetem. Instalacja, usunięcie linijki, i powrót do normalnej pracy.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadam pytanie z innej strony. Jak zaczynam od punktu 1, to, czy muszę mieć włączony internet, czy nie. Czy w katalogu XQS...., są sterowniki do L9-tki, czy pobiera z internetu? Ja pomimo wpisu 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com i zapisaniu w katalogu dalej mam połączenie z internetem. W tym momencie wiem, gdzie jest błąd, a pytałem się Was. Czy po 127.0.0.1 jest spacja i dalej csmg.lgmobile.com? Ja wpisywałem bez spacji, może tutaj babola robiłem? Bo to co kolega w kilku postach powyżej napisał, to ze spacją. Teraz to zauważyłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynam od punktu 1, to, czy muszę mieć włączony internet, czy nie.

Podłączenie do internetu nie ma znaczenia - ja miałem neta przez całą operację.

Czy po 127.0.0.1 jest spacja i dalej csmg.lgmobile.com?

W poradniku jest wyraźnie napisane - zresztą i wyżej ja napisałem:

127.0.0.1 csmg.lgmobile.com

Jak widzisz po127.0.0.1 jest spacja.

 

ps. widziałem że ktoś na XP łamał więc dywagacja 64 czy32 bit okazała się zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracji dba o to by jedno pytanie było w jednym temacie. Niestety proszę założyć nowy temat.

Nie róbmy śmietnika z forum. ;)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androida 4.1.2.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w 20b też jest ,,,,,, chodzi mi bardziej o to czy dodali jakieś poprawki i czy soft jest stabilny bo czasem jest tak ze może być gorszy od b.

LG nie udostępnia takich informacji - ja mam 20b i telefon nie zgłasza aktualizacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Mam problem. Podczas wgrywania romu dochodzi do okołu 80 - 90 % i resetuje się telefon, program na kompie dochodzi normalnie do końca i pokazuje, że jest ok. Telefon startuje ale zatrzymuje się na logo lg podczas ładowania systemu. Próbowałem kilka razy i zawsze jest tak samo. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był system wcześniej??

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są cztery opcje :

a) nie zrobiłeś full wipe

B) nie masz odpowiedniego kernela

c) nie dostosowałeś się do instrukcji instalacji tjk. wersja CWM , kompilacji (baseband itp.)

d) rom jest uszkodzony i należy go pobrać jeszcze raz 

najlepiej jak powiesz co to za rom wtedy będzie można coś myśleć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności