Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L90] CyanogenMod 11 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gwarantujemy Ci tego, iż zainstalowana paczka będzie kompatybilna z wersją CM. Możesz mieć FC (Force Close), ale to się trafia jednemu na osiem osób.

Jak masz google play, to możesz sobie zainstalować sam aplikacje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bym chciał pozniej wrocic do stocka to też wystarczy zainstalować przez CMW? Wtedy automatycznie zniknie mi root i zablokuje sie bootloader? Czy odblokowanie bootloadera jest bezpowrotne? Wybaczcie, za te pytania, ale wolę się wszystkiego upewnić, nie chce stracić telefonu.

A co z tym?

Co do gapps, ściągnę sobie po prostu paczkę PICO, MICRO i tą z tego tematu, zainstaluje pico, jeśli bedzie wszystko dobrze to będę pracował dalej, jeśli nie to zainstaluje MICRO i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bootloadera można zablokować? A i czy przez CMW można przywrócić kopię zapasową? Jeśli tak to jakim najlepiej programem to zrobić, żeby później moc system przywrócić, gdyby poszło coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Tak możesz zrobić backup przez  CWM. Póżniej jak będziesz chciał wrócić do cm11  to przez recovery ożesz przywrcióć. Jest jedno ale: będziesz musiał przejść przez całą procedurę ROOT'owania telefonu i zainstalowania CWM 6.0.4.5+ i z niego przywrócić backup. Zalecam backup chwilowo przenieść na kartę SD. Potem możesz albo z wewnętrznej pamięci przywrócić backup albo z karty SD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox 

 

Wiem, ale myślałem, że to jest oczywistość oczywstością :) Nie wspominałem tego też, bo myślałem, że kolega @  będzie wiedział o tym. Dla uściślenia: można zrobić backup aplikacji  za pomocą Titanium Backup i z niego po powrocie do  CM11 przywrócić aplikacje :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, wiem o tym, tylko, że ja już nie pamietam nic z CWM, bo strasznie dawno się nim bawiłem, jeszcze na Xperii X8 i U. Ale bardzo dziękuję Wam za pomoc, dzisiaj to zrobię i zobaczymy cod alej wtedy będzie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nic się nie zepsuje. Ogólnie to chyba LG L90 nie ma żadnych wad fabrycznych, D-405n? Bo pamiętam, że Xperia X8 miała wadę, że dotyk się psuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.

 

tak z ciekawości zapytam o kilka rzeczy przy uzytkowaniu CM11:

 

1) jakiego launchera uzywacie ? stock trebuchet'a ? czy moze jakis inny typu NOVA itp ?

2) jakiej apki uzywacie do aparatu (zdjęcia i filmy) ?

3) jakiej aplki uzywacie do muzyki ?

4) jakiej apki uzywacie do ogladania filmów ?

5) jakiej apki uzywacie do SMS'ów ? (chodzi mi tutaj o MMS'y)

6) jakiego kernela uzywacie ? stock ? czy moze jakis inny ? (chodzi mi tutaj o wydajność+energooszczędność

7) jakiej apki uzywacie do przegladania dokumentów .doc, pdf, .ppt (tzw. Office)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Po instalacji cm 11 na urządzeniu lg l90(android 5.0.2), mam problem z zasięgiem sieci komórkowej, telefon stale próbuje się z nią łączyć, ale bez skutku. :( Macie jakieś wskazówki, bo nie wiem co jest grane. Z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak(mam tak na xperii p na stock) musisz wejść w ustawienia/sieci komórkowe/punkty dostępowe/utwórz apn i zrób tak

Nazwa: Internet

APN: internet

Nazwa uzytkownika i hasło tez internet

Serwer 217.116.104.104

Typ uwierzytelniania PAP

Typ apn defaultn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa. Raz pokazuje mi dostępne sieci APN, a raz nie pokazuje żadnych :(. Nie wiem czy to nie wina tego, że "przeszedłem", ze stocka 5.0.2 na cm11 a nie na cm 12. Uźyłem metody wgrania cma: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3380-lg-l90-cyanogenmod-11-oficjalny/. Posiadam cwm recovery 6.0.5.0. Podczas wgrywania cma powyższą metodą, zamiast aboot.bin v10, użyłem v20 zgodnie z moją wersją systemu(5.0.2). Nie wiem może to był błąd. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności