Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Ace II] Jak wgrać/zainstalować ROM ?


Veeon

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki, że to wszystko po polsku jest, bo jednak zawsze 'po swojemu' łatwiej. Za linki etc, ale zanim to wszystko doprowadzę do stanu nieużywalności, to takie pytanie: które gappsy są the best z tych załączonych? Gapps CyanogenMod 11, Gapps CyanogenMod 11 Mini czy te z XDA (http://bit.ly/1C58b4B) - one są dla 4.4.3 i 4.3.1 - które będą lepiej śmigały?

 

A i jeszcze kwestia języka - pl czy en? Wolałbym PL, ale EN ogarnę i nie będę wybrzydzał ;)

Edytowane przez Pawliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze według mnie gaapsy to albo micro albo custom aroma gaaps,

PS: Gaapsy dla cm12 pobierasz dla 5.0.1 a dla cm11 4.4 a dla cm10.2 4.3, jak wgrasz nie na te wersje to będziesz miał FC ciągłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan Thx. No statecznie właśnie na 4.4 Custom Aroma się zdecydowałem i pełne zadowolenie :D

 

@Veeon Thx za tutorial - wszystko poszło elegancko, taki był potrzebny: krótko i na temat, bo przebiłem się chyba przez ok. 10 rozwlekłych i stwierdziłem, że pier... Można by link uaktualnić w topie: http://get.novafusion.pl/?id=1502

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wgrywałeś moda na pamięc data? jak tak to wgraj 3 plikowca via odin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbij do cwm i zamontuj wszystko co się da i sformatuj pamięc /data /cache /emmc i /system i wgraj rom od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wynik mojej pracy odin nie wykrywa nic(sterowniki zainstalowane ) co CMW wejść nie da pisze ciągle bład filed to mount / system(inerwal id argument )

cant open cashe recovery 

Reasumując zjebałem telefon , straciłem kontakty , do wyjebania nowa bateria bo już jej nie wykorzystam , ach i zdjęć trochę straciłem bo sformatowałem kartę, tak wiec wieczór całkiem udany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zreinstaluj stery i odal download mode i wgraj 3 plikowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait... Ten błąd failed to mount wyskakuje Ci przy montowaniu? Jeśli tak to spróbuj to wszystko sformatować bez montowania, może to coś da ale nie gwarantuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kupię Twój :D nie no wejdź w mount and storage I tam sformatuj partycje /system /data i /cache, potem wgraj Rom przez odina, to powinno pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej 3plikowy GB

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@VEOON

Wielkie brawa, opisałeś to naprawdę po chłopsku, pół nocy szperałem po różnych forach, a wystarczyło tylko RECOVERY zmienić, i rom zainstalowany. Dopiero jak tu trafiłem, to uwinąłem się z moim samsungiem w 5 minut. Wielki szacun, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzieki wam wgrałem

CyanogneMod 11.0 by Maclaw Studio

Nie było w nim klawiatury google - wgrałem na karte i zainstalowałem   taką   Latest Google Keyboard.apk   - zadziałało 

Kochani sklep play tu działa i wgrywa się wszystko 

 -- jestem zadowolony 

gapps-kk-20140606-signed.zip   - taki wgrałem

 

Telefon działa narazie szybko 

 

Dwa dni to robiłem hihi - juz chciałem wysadzić w powietrze komórke 

 

dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności