Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Alcatel ot-908 nie uruchamia się.


sobonios

Pytanie

Witam potrzebuje pomocy z alcatel ot-908 a wiec tak...telefon niebyl uzytkowany przez okolo miesiac i bateria calkowicie padla...ruszylem ja recznie no i wszystko ok...telefon sie wlaczyl i dzialal przez okolo 2 godziny sie ladowal az tu nagle zaczelo migac logo androida? wlacza sie i wylacza...ciagle kombinacje klawiszami nic nie daja niestety:( z gory zaznaczam i PRZEPRASZAM bo jest opisane jak to zrobic w innym temacie ale ja potrzebuje kogos co mi naprawde pomoze tak krok po kroczku :( bo telefon jest pilnie potrzebny...odplace sie w kazdy sposob:) chodzi mi dokladnie o wgrywanie tego fastboot co opisal grzesiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chodzi o to, aby cały czas się świecił(tylko klawisze). :) Jeśli będzie się świecił, to po podłączeniu do kompa fastboot powinien go wykryć. Wtedy można wgrać nowy system i telefon powinien zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie nie wiem, czy to problem telefonu, sterowników, komputera czy fastboota, którego Ci dałem. Teraz dałem Ci inny fastboot, który może zadziała. Jeśli nie, to będziemy wiedzieć, że to nie wina fastboota.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odchacz opcje w programie winfastboot "reboot device intro recovery after flashing" niech program zrobi swoje i póżniej wijmij baterie i spróbuj ponowne kombinacji klawiszy "power i vol-".W tym programie masz jeszcze inną opcje do odchaczenia i popróbuj nie daj sie jakiemuś alcatelowi :)...A i przycisk "home"w moim fonie nić nie daje w , recovery wchodzi tylko poprzez "power i vol-".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W weekend nie będzie mi potrzebna słuchawka to popróbuje z moim fonem...kompa mam po formacie to będe musiał poinstalować stery i co tam trzeba będzie i zobacze jak to dokładnie u mnie wygląda...Napewno do tego czasu Grzesiek95112 Ci pomoże...Nie wątp w Niego!!! ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności