Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Alcatel ot-908 nie uruchamia się.


sobonios

Pytanie

Witam potrzebuje pomocy z alcatel ot-908 a wiec tak...telefon niebyl uzytkowany przez okolo miesiac i bateria calkowicie padla...ruszylem ja recznie no i wszystko ok...telefon sie wlaczyl i dzialal przez okolo 2 godziny sie ladowal az tu nagle zaczelo migac logo androida? wlacza sie i wylacza...ciagle kombinacje klawiszami nic nie daja niestety:( z gory zaznaczam i PRZEPRASZAM bo jest opisane jak to zrobic w innym temacie ale ja potrzebuje kogos co mi naprawde pomoze tak krok po kroczku :( bo telefon jest pilnie potrzebny...odplace sie w kazdy sposob:) chodzi mi dokladnie o wgrywanie tego fastboot co opisal grzesiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a w programie sdk nic nie trzeba ustawic? poprostu zrobie tak jak na filmie...to tel calkowicie gasnie...ani wlaczyc ani wylaczyc i ani go nie wykrywa...a jak przytrzymam dodtakowa power to swieci sie potem mignie i klawiatura delikatnie zawibruje i sie swieci teraz caly czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie to jest tak że raz działa kombinacja klawiszy (naciskam power i trzymam , gdy zawibruje naciskam vol- i trzymam jakieś 10 sek. nie puszczając powera) a raz nie .?.pamiętam że pomógła też programik WinFastboot ale jak go urzyć musi Ci podpowiedzieć Grzecho :) nie chce czegoś schrzanić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytałem się jeszcze kuzyna. On mówi, że różnie. Czasem mu się uda załapać trzymająć power, nie puszczając dołożyć VOL- gdy zawibruje. Czekać 10 sekund i podłączyć kabel. Po każdym podłączeniu musisz sprawdzić komendą fastboot devices. U smiglo24 nazwa telefonu to pytajnik.

Ja muszę iść. Wejdę później. Pokombinuj, może Ci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wyczytałem to VOLUP+POWER daje reset telefonu(albo recovery, jeśli się je ma).

Myślę, że telefon wchodzi w fastboot dobrze(po zawibrowaniu VOL- i MENU). Zainstaluj jeszcze raz sterowniki. Może na innym komputerze zadziała(pamiętaj o sterownikach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności