Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia Z] fastboot mode i blad FAILED (remote:Command not allowed)


Kushpl

Pytanie

witam!

od 6h probuje zrootowac xperie z i juz nie mam sily :/

chce wgrac cyanogenmoda. odblokowanie bootloadera poszlo sprawnie ale problemy sie zaczely gdy chcialem przejsc do fastboot mode i wgrac boot.img. wtedy gdy w wieszu polecen jak jestem w fastboot i telefon tez jest fastmode i wpisze fastboot flash boot boot.img wyskakuje bład FAILED (remote:Command not allowed) i tak cały czas. nie mam juz sily wszedzie szukalem. pomoze ktos? sorry jak cos nie jasne ale juz nie kontaktuje wiec mzoze cos pokracilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ok,dzięki

Ściągnąłem,wypakowałem włączyłem DPInst,dałem next,zaczęło się instalować,i zainstalowało się tylko jeden z sześciu sterowników,przy reszcie piszę Install failed unsigned

A same sterowniki ADB Fastboot które montuje w CMD to mam z SDK,czy to ma jakiś wpływ?

Jeden gościu na XDA miał podobny problem,dostał taką odpowiedź 

 

 

Connect to flashtool (beta2 or beta4) with device power-on debug off, to see if flashtool can recognize it, and how much it can recognize.
Connect to flashtool with device power-on debug on , to see if flashtool can recognize it.
Connect to flashtool with device in fastboot mode, to see if flashtool can recognize it.
Connect to flashtool with device in flashmode, to see if flashtool can recognize it.
Flashtool may fix some driver error. I just succeeded after hours of bungling like that.
Good luck.

Zrobiłem tak i mam teraz takie logi w flashtool'u

 

 


Próbuję ściągnąć sony sa0107 adb interface,jak myślicie pomoże?

bez tytułu.bmp

bez tytułu.bmp

bez tytułu.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

możliwe że ci nie instaluje sterowników bo tel się odłącza, w xp była opcja zainstaluj sterowniki. Może najpierw je zainstaluj a potem podłącz telefon. 
Jeśli to nie pomoże to spróbuj w nieznanych urządzeniach znaleźć identyfikator urządzenia i na jego podstawie wyszukać i zainstalować sterowniki 


Dodatkowo w folderze flashtoola jest program drivers, mozesz go uruchomić i zainstalować sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Np tak

post-2122-0-65372500-1420740088.png

Ja nie wiem jak ty to robisz że tak prostej rzeczy tego zrobić nie umiesz ;p

Zainstaluj sterowniki na innym kompie, ten masz chyba coś zawirusowany albo inne cuda na kiju

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj na innym komputerze.. kolegi czy coś.

Sformatuj swój, wgraj od nowa system..

 

Już ten wątek służy TYLKO do nabijania postów... Zaraz go zamknę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności