Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Trend] ROOT i wgrywanie CWM Recovery


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wciśnij jeszcze raz Volume +

 

Te nowsze smartfony mają tak.

mam tak samo jak kolega wyzej wgralem recovery(roota mialem wczesniej) wykrzyknik sie pojawia jak chce uruchomic recovery(volume up, home, power) wciskam jeszcze raz volume up i recovery sie nie uruchamia

ok uruchomilem recovery przez rom managera :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Sorry że tak piszę średnio na temat ale przeglądam internet już 5 godzin i nie wiem co zrobić, chodzi o to że w lewym górnym rogu ekranu wyskakuje czerwony wykrzyknik podczas normalnego włączania i podczas recovery mode nie mam pojęci jak przywrócić normalny stan rzeczy, widzę że Jesteś obeznany w temacie więc jak możesz pomóc to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wgrać nowego androida ale przez recovery mode cały czasy fail pokazywało więc chciałem go zaktualizować co skutkowało że telefon się zaciął podczas uruchomiania tzn cały czas napis "SAMSUNG" potem ściągnąłem romy i próbowałem z tym ale po czasie jak chciałem włączyć recovery mode wyskakiwał ten wykrzyknik więc próbowałem przez odina i wyszło na to że za każdym razem jak telefon się włącza wyskakuje ten wykrzyknik i stoi ekran w miejscu, tylko download mode(czy jakoś tak) mogę włączyć.

Sorry za chaotyczność ale już sam się w tym pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak ty wgrywałeś rom?

Robiłeś roota itp?Chodzi o custom rom ?

 

Teraz musisz wgrać ROM przez ODINa (czysty stock) właśnie przez tryb DOWNLOAD:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2028-galaxy-trend-wgranie-czystego-stocku-firmware/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem cały temat, mam Samsung Galaxy trend Lite zrootowalem najpierw za pomocą programu Kingo Root i teraz próbowałem za pomocą odina zainstalować CWM-a i po wyjęciu bateri i włożeniu przy próbie wejścia w recovery nic się nie dzieje tylko pokazuje się nazwa telefonu i w górnym lewym rogu taki mały czerwony wykrzyknik. Co zrobić teraz? Bo uruchamia się telefon normalnie tylko do recovery nie mogę wejść ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak wejść : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3048-jak-w%C5%82%C4%85czy%C4%87-tryb-recovery-u%C5%BCywaj%C4%85c-android-terminal/

 

W tedy zobaczysz, czy poprawnie wgrało się CWM

 

Chociaż ty masz wersje Lite.. tam masz inny kernel kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja zrobiłem tak:

Na czysty system wgrałem roota (kingo root)

Wszystko poszło gładko

Następnie wgrałem przez odina recovery, z tego postu

Wszystko elegancko, żółty trójkącik bajery i wgl

Wchodzę do Terminal Emulator i wpisuje dwie komendy   

su

a następnie

reboot recovery

znowu fajny żółty trójkącik, i nic, dodam tylko, że na stocku to działało, a na tym juz nie chce za żadne skarby. Miło by było, by ktoś pomógł, bo chce wgrać CM bo zamulony ten Touchwiz że szok 

 

 

edit.

No przecież klikam kombinacje i nawet na stocku przez kombinacje nie chce wejść do recovery :( Help Me :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem. A dokładnie jestem przy punkcie 16. Na telefonie klikam Select install zip from sd card , po czym 1/5 mozliwych opcji (które działa, reszta nie) a konkretnie - apply /sdcard/update.zip i wybieram -Yes -- Install /sdcard/update.zip na co telefon : --Instaling: /sdcard/update.zip
Finding update package...
E:Can't mount /sdcard/update.zip
Instalation aborted.
Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności