Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Odblokowanie Bootloadera w LG Optimus 4X HD


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Niestety nie da się. Próbowałem i w momencie, gdy przechodzę do odblokowania bootloadera i zatwierdzam klawiszem Voll+  to wyświetla się napis " Download Mode ''

/ odłączam  kabel o komputera i wyświetla się ''Running Factory Reset for the first Bootloader Unlock.....Plaese Wait....''  / wisi tak w nieskończoność i nic się nie dzieje / po jakimś czasie wyjmuję baterię i uruchamiam ponownie telefon / sprawdzam kodem bootloader, lecz nie jest odblokowany  :-( 


Odnośnie firmware, to nie ma oficjalnie nowszego niż V20B


Skąd ściągnąć V20A, jeżeli linki ze strony producenta są nieaktywne dla tej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam soft, ale pewnośic nie mam, że jest to dla P880

http://ulozto.net/xMPNDXu2/v20a-00-kdz


MAM!!!

jest to u nas zakazane, ale podam CI link.

http://chomikuj.pl/darryd/LG+P880/ROM/P880+V20A_00,2497303370.kdz

 

znaczy sie CHoimik jest zakazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

również mam problem z odblokowaniem bootloadera na sofcie P880 20b-EUR-XXX, oczywiście dostosowałem się do instrukcji na forum, czyli upgrade do 4.1.2, root, instalacja ROM manager i CWM Recorvery najnowsze. Utknąłem na amen z tym bootloaderem, metoda opisana tutaj tj. instalacja sterownikow fastboot przez SDK przekroczyła moje mozliwosci, próbowalem pozniej odblokowac bootloader za pomoca programu w paczce All in one dla p880, ale wydaje mi sie ze brakuje tych sterownikow fastboot, bo tez nic nie moglem zdzialac, potem probowalem jeszcze za pomoca aplikacji BL_unlock, ktora podobno sama wszystko robi ale rowniez bez skutku. zastanawialem sie jeszcze nad metoda z apkami unlock.apk i terminal emulator.apk, ale balem sie bricka wiec w sumie teraz jestem w momencie, gdzie nie wiem co moge zrobic..czy cos przeoczylem?

 

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzieki za podpowiedz, 

 

zainstalowalem ten mini ADB, nastepnie w terminalu wpisuje adb reboot-bootloader, tel. sie restartuje, a windows prosi o sterowniki fastboot do urzadzenia..dodam ze tel...zamraza sie na logo lg i nie wchodzi w bootloadera...

 

co mozna zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz fastboot dla LG 4X HD

Są dostępne.. nie wiem czy w tym temacie, czy w kolejnym.

 

Potem wskaż windowsowi te sterowniki. A najlepiej te pliki fastboot wrzuć do folderu z mini sdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

to moje drugie podejscie do tematu roota.

 

Postanowiłem zacząć od bootloadera .

SDK zainstalowane 
wszystko ok, ale jak wpisuję  adb reboot-bootloader  telefon się restartuje i nie wyskakuje żaden napis jak na zdjęciach załączonych na 1 stronie. I teraz nie wiem czy mam wykonywać dalej polecenia czy... no właśnie nie wiem co dalej. 

 

proszę o pomoc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Mam takie pytanie, za każdym razem kiedy podążam tymi wskazówkami, zatrzymuję się na oknie z pytaniem o moją pewność dotyczącą chęci odblokowania bootloadera, wciskanie volume up powoduję, że na ekranie pojawia się komunikat "Download Mode!!!" i koniec.... nic więcej się nie dzieje.

 

Czy może moja cierpliwość jest zbyt słaba i powinienem poczekać dłużej, żeby udało się ze wszystkim?

 

 

Edit #1 Walczę ze sterownikami (fastboot), ale chyba nic nie pomaga. Wgrywałem już różne wersje, jednak nadal jest to samo. Czy jest jakiś inny sposób?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

PS. Czy macie może gdzieś dostęp do CyanFoxa 2.0.2? Bo z ich strony już pobrać nie można. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam czy ktoś rozwiązał problem gdzie nie wieszało się w momencie dowload mode runing for the first...... używałem opcji prez CMD wina przez All in one dla P880 przez terminal.. zawsze to samo. Terminalem powinno się dać bez problemu jest jakaś inna opcja zeby np bez tego zainstalować Cyana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

mi przez przypadek chyba się udało .Miałem ten sam problem, że wieszał się na donload mode!!! chciałem zrobić downgrade i włączyłem telefon z wciśniętym VOL- i pokazało mi ekran S/W z informacją bottloader:unlock - co mnie zaciekawiło. Uruchomiłem ponownie i sprawdziłem 3845#*880# i rzeczywiście unlock :)

działa!

fizyczni nie robiłem downgradu :)!!!

 

Może pomoże :) już po całodziennej batalii miałem odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności