Skocz do zawartości

• 0
xcverdaaaa

[Huawei P8 Lite] Xposed ukatrupia dialera na stock

Pytanie

Nie mam już sił na ogarnięcie tematu w pojedynkę. Pacjent to zrootowany Magiskiem Huawei P8 Lite na stockowym romie B636 (z kwietnia 2018). Działa z recovery TWRP 3.1.0.

Wszystko niby jest ok do czasu ruszenia tematu związanego z xposed. Próbowałam już wszystkich chyba możliwości i nic. Nagminnie to samo czyli uszkodzony dialer tuż po wgraniu xposed. Chodzi o frameworka. Nie ważne czy wgrywam go przez recovery z zipa czy z poziomu apki. W prawdzie xposed działa wtedy, framework aktywny i wszystko jest cacy lecz tuż po wgraniu frameworków (wiele odmian próbowałam) rozdupca się dialer. Nie mogę nigdzie zadzwonić. Wybieram numer, klikam słuchawkę i dialer znika. Przekopałam już xda i inne. Efekt taki iż fon mój w świecie to staroć i już nikt tym się nie bawi. Chciała bym odebrać apkom uprawnienia i nie mogę. Xposed wymagany dla choć by XprivacyLua. Za cienka jeszcze jestem by zmodować apkę na stacjonarce i już tam odebrać jej uprawnienia. Chodzi mi o apki grupy Allegro bo gdy widzę w uprawnieniach takowe jak odbieranie i czytanie maili, sms, książki tel. i wykazu rozmów to nie powiem już co mnie strzela.

Framework oczywiście w dobrej wersji dla Andka 6.0 :) i pod Arm64.

• Tak mi przykro 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Problem został również przedstawiony na grupie

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi