Skocz do zawartości

• 0
Maniuś

Kupno telefonu

Pytanie

Witam ostatnio myślałem nad kupnem Samsung Galaxy S6 Edge używany na olx czy warto kupić taki telefon i na co uważać żeby nie kupić jakieś chińskiej podróbki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Czemu twoim zdaniem samsung nie dobry?...Ale ja wole samsungi niż inne modele 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Na OLX jest ryzyko. Poproś sprzedającego o wystawienie oferty na Allegro bądź odbiór osobisty. Czasami warto dopłacić 2 stówy do nówki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do S6 Edge to wielu narzeka na baterie i lagi, więcej nie powiem o tym modelu bo nie będę wypowiadał się o cos czegos nie ma, najlepiej sięgnąć po opinie jego użytkowników

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

A kupno telefonu w lombardzie opłaca się bo wypatrzyłem sobie huawei p10 w dobrej cenie czy jest ryzyko kupna chińskiej podróbki bo po  wejściu w recovery było wszystko dobrze zero chińskich znaczek niechciałbym kupić jakieś podróby 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Jeżeli plus, t-Mobile to nie, chociaż lombardy ponoć nie kupują już urządzeń tych firm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

kurde mówię że w lombardzie znalazłem p10 i czy opłaca się go kupić bez simlocka jest 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

"S6 Edge" w stanie modyfikacji jest krytykowany głównie za to że nie da się wymienić na większą baterię znanej pojemnośći z S7 Edge (Flat'owa wersja [G920F] oraz S6 Edge Plus mają taką możliwość - na XDA opisywałem tą kwestię.)

Dnia 9/29/2017 o 05:58, DusieK napisał:

Jeżeli plus, t-Mobile to nie, chociaż lombardy ponoć nie kupują już urządzeń tych firm

Ja tam podobno przeczytałem w innym forum,na temat przy Kwietniu z Polkomtel'a że spoza "systemem ratalnym z Abonamentu" na "Przepłatnych telefonach" [MIX] to nie blokują. (Tj. Lumie czy Budżetowce)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • -1

Przeczytaj regulamin i popraw temat.

Jeżeli chcesz kupić ten telefon na OLX, to moim zdaniem lepiej wziąć LG G6 - droższy o 200zł - lub jakąś Motorolę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta