Skocz do zawartości

• 0
Maniuś

Kupno telefonu

Pytanie

Witam ostatnio myślałem nad kupnem Samsung Galaxy S6 Edge używany na olx czy warto kupić taki telefon i na co uważać żeby nie kupić jakieś chińskiej podróbki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Czemu twoim zdaniem samsung nie dobry?...Ale ja wole samsungi niż inne modele 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Na OLX jest ryzyko. Poproś sprzedającego o wystawienie oferty na Allegro bądź odbiór osobisty. Czasami warto dopłacić 2 stówy do nówki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co do S6 Edge to wielu narzeka na baterie i lagi, więcej nie powiem o tym modelu bo nie będę wypowiadał się o cos czegos nie ma, najlepiej sięgnąć po opinie jego użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A kupno telefonu w lombardzie opłaca się bo wypatrzyłem sobie huawei p10 w dobrej cenie czy jest ryzyko kupna chińskiej podróbki bo po  wejściu w recovery było wszystko dobrze zero chińskich znaczek niechciałbym kupić jakieś podróby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jeżeli plus, t-Mobile to nie, chociaż lombardy ponoć nie kupują już urządzeń tych firm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

kurde mówię że w lombardzie znalazłem p10 i czy opłaca się go kupić bez simlocka jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

"S6 Edge" w stanie modyfikacji jest krytykowany głównie za to że nie da się wymienić na większą baterię znanej pojemnośći z S7 Edge (Flat'owa wersja [G920F] oraz S6 Edge Plus mają taką możliwość - na XDA opisywałem tą kwestię.)

Dnia 9/29/2017 o 05:58, DusieK napisał:

Jeżeli plus, t-Mobile to nie, chociaż lombardy ponoć nie kupują już urządzeń tych firm

Ja tam podobno przeczytałem w innym forum,na temat przy Kwietniu z Polkomtel'a że spoza "systemem ratalnym z Abonamentu" na "Przepłatnych telefonach" [MIX] to nie blokują. (Tj. Lumie czy Budżetowce)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A nie lepiej faktycznie zobaczyć jakie modele są w promocji w marketach? Teraz będzie czarny piątek, więc może będą jakieś wyprzedaże i dostaniesz nówkę w cenie jeszcze lepszej niż używany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Polecam się jeszcze zastanowić, sprawdzić inne podobne parametrami modele (np. za pomocą jakiejś porównywarki) i wybrać najlepszy. S6 to już troszkę... starawy model. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 16.11.2017 o 15:23, kombos napisał:

Polecam się jeszcze zastanowić, sprawdzić inne podobne parametrami modele (np. za pomocą jakiejś porównywarki) i wybrać najlepszy. S6 to już troszkę... starawy model. :P 

A jaką porównywarkę możesz polecić? No wiadomo, ze starawy ale jak by nie patrzeć te starawe zawsze kosztują mniej pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 17.11.2017 o 18:08, roxter napisał:

A jaką porównywarkę możesz polecić? No wiadomo, ze starawy ale jak by nie patrzeć te starawe zawsze kosztują mniej pieniędzy.

No ja najczęściej zwykle korzystam z tej chyba najbardziej popularnej - mgsm, więcej nie znam. Ty coś znasz może? W sumie, ciekawe, czy każda porównywarka jest taka sama i ma takie same dane o telefonach. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No ja to ostatnio w google wpisałam porównywarkę telefonów i wyskoczył mi jakiś komórkomat. Co fajne, są tam też do porównania oferty sieci komórkowych i wszystko razem można porównać. Teraz w sumie wybór jest zarówno na abonament jak i na kartę, więc trzeba mieć coś upatrzonego raczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
19 godzin temu, roxter napisał:

No ja to ostatnio w google wpisałam porównywarkę telefonów i wyskoczył mi jakiś komórkomat. Co fajne, są tam też do porównania oferty sieci komórkowych i wszystko razem można porównać. Teraz w sumie wybór jest zarówno na abonament jak i na kartę, więc trzeba mieć coś upatrzonego raczej.

Karta lub abonament - wszystko w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz. Ja mam abonament, jest mi wygodnie, płacę tyle ile wydam aczkolwiek wiem, że wiele osób chwali sobie oferty na kartę. Co kto woli. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

To jest racja, bo teraz oferty na kartę mają tak samo darmowe nielimitowane rozmowy jak abonament. Z tym, że abonament to zawsze zobowiązanie na dwa lata. A kartę możesz załadować kiedy chcesz. Ale zawsze warto oferty chyba porównać, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Warto, nikt nikomu nie broni tego robić, a przynajmniej można się dowiedzieć, co kto aktualnie oferuje. ;) Konkurencja nigdy nie śpi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No właśnie, ale sieci się wyścigują na oferty i człowiek już głupi jest. Kiedyś był tylko TP.SA i człowiek nie musiał tyle główkować na umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kiedyś to w ogóle nie było telefonów i tez ludzie jakoś żyli haha. A teraz weź się człowieku zdecyduj na jedną sieć. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nowy czy używany?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • -1

Przeczytaj regulamin i popraw temat.

Jeżeli chcesz kupić ten telefon na OLX, to moim zdaniem lepiej wziąć LG G6 - droższy o 200zł - lub jakąś Motorolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi