Zaloguj się lub Zarejestruj --------- (Najlepiej na telefonie) Instrukcja: wlączamy normalnie Telefon i przechodzimy do momentu logowania Robimy screena (VolDown+Power) Następnie klimay edytuj udostępniamy prze mapy (nie logujemy sie) klika..."> Zaloguj się lub Zarejestruj --------- (Najlepiej na telefonie) Instrukcja: wlączamy normalnie Telefon i przechodzimy do momentu logowania Robimy screena (VolDown+Power) Następnie klimay edytuj udostępniamy prze mapy (nie logujemy sie) klika..."> Skocz do zawartości

• 0
Anonymous

[Huawei CUN-L21] Usuwanie Weryfikacji Konta gmail

Pytanie

Wymagania:

• Telefon
  • Dostęp Do Internetu

Do Pobrania:

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj   <---------

(Najlepiej na telefonie)

Instrukcja:

1. wlączamy normalnie Telefon i przechodzimy do momentu logowania
  2. Robimy screena (VolDown+Power) Następnie klimay edytuj
  3. udostępniamy prze mapy (nie logujemy sie)
  4. klikamy strzalke wstecz wysuwamy pasek i przechodzimy w zakładke pomoc i wybieramy ktoryś temat
  5. przytrzymujemy najakiś napis aż nie pojawi się na górze pasek
  6. nastepnie klikamy na lupe
  7. przechodzimy w google (na Telefonie) i pobieramy link podany w zakładce "Do Pobrania"
  8. pobieramy "Android_5_Gam.apk" i "FRP_Bypass.apk
  9. następnie cofamy się do Google i wpisujemy pliki (pojawi się Menadżer plików)
  10. W menadżerze plików  przechodzimy do folderu download i instalujemy najpierw Android_5_Gam.apk potem FRP_Bypass.apk
  11. uruchamiamy aplikacje frp bypass (którą wyszukamy też w wyszukiwarce Google) i logujemy sie przez przeglądarke (wpisujemy swoje prawidłowe Dane)
  12. i wszystko gotowe

W razie Problemów pisac chętnie pomogę

• Lubię to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

jak macie Google wpisz menadżer plików lub tam pliki  powinna wyskoczyć aplikacja do wyodrębniania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W chrome? Logujesz się na swoje konto z Google

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ale skoro ma się już taki dostęp, nie będzie łatwiej zrobić ustawień fabrycznych z poziomu telefonu? Wtedy nie pyta już o konto Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 22.11.2017 o 17:18, KlaksonBGC napisał:

Jakie hasło wpisać w przeglądarke to z google?

swoje już wlasne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak wirus? Jakie czynności były wykonywane?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Archer wszystko super, jestem dalej niż każdym innym sposobem do tej pory, tylko powstał kolejny problem przy LG g4 z którym walczę- "Instalowanie zablokowane" i dalej informacja: "dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł" i wszystko pięknie wchodze w ustawienia- co mi sugeruje telefon, i włączenie współpracy z nieznanymi źródłami jest niemożliwe.... opcja jest wyszarzona- poblaknięta- wyłączona. nie da sie z nią nic zrobić... i co w takim wypadku? miał ktoś podobnie? jakiś pomysł? dodam że walczę z tym telefonem 3 dzień.... ręce opadają...  RATUNKU!! :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Instalowałeś soft na nowo bądź robiłeś format?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 11.01.2018 o 12:30, Perezjusz napisał:

Archer wszystko super, jestem dalej niż każdym innym sposobem do tej pory, tylko powstał kolejny problem przy LG g4 z którym walczę- "Instalowanie zablokowane" i dalej informacja: "dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł" i wszystko pięknie wchodze w ustawienia- co mi sugeruje telefon, i włączenie współpracy z nieznanymi źródłami jest niemożliwe.... opcja jest wyszarzona- poblaknięta- wyłączona. nie da sie z nią nic zrobić... i co w takim wypadku? miał ktoś podobnie? jakiś pomysł? dodam że walczę z tym telefonem 3 dzień.... ręce opadają...  RATUNKU!! :( 

spróbuj tego 

zazwyczaj jeśli pisze temat to najpierw testuje czy taki problem mogę rozwiązać niestety nie miałem lg g4 i dlatego mogę ci tylko podsunąć lecz nie obiecuje ze zadziała 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi