Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon sam się resetuje/wyłącza, czasem RAM DUMP MODE


PVL94

Pytanie

Witam.

Otóż jakis czas temu kupiłem sobie Samsunga Galaxy S+. Wiedziałem, że telefon czasem sam się resetuje, myślałem, że to wina softu. Wgrałem na nim SmoothieJB i wciąż jest to samo. Czasem telefon potrafi sie sam wyłączyć i wtedy muszę wyciągnać i włożyć baterie i dopiero działa. Czasem się wyłącza i pokazuje sie ekran RAM DUMP MODE czy coś takiego, wtedy też jedyną opcją jest wyjęcie baterii. 

Ogólnie mi to nie przeszkadza, ale czasem dzieje się to akurat w momencie kiedy muszę mieć dostęp do telefonu.

 

Czy jest jakas szansa na zniwelowanie tego właśnie poprzez jakis inny soft, czy to wina czegoś innego? Wymieniłem w między czasie baterie na nową i myslałem, że może jest luźna, dlatego mam zgiętą kareczke pod obudową, żeby dociskała baterie, jednak wciąż dzieje sie to samo. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Serio mówisz z tym poradnikiem? W sumie wystarczyło przeczytać parę tematów znalezionych w google. 


No niestety znowu zaczęło sie zdarzać to wyłączanie się.. Obecny setup to firmware I9001OXAKI2_XEO, CM 10.2.0 Beta 1 + YourZgapps 4.3, z którymi ten CM normalnie działa. Wychodzi na to, że prawdopodobnie coś w tel jest uwalone. Chyba, że znalazłbym gdzieś firmware wieloplikowy to może by coś dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haha wczoraj akurat brat się mnie pytał czy mu nie sprzedam ;) Ale obecnie nie stać mnie na zmiany, bo chciałbym jednak progresywnie na cos lepszego zmieniać, w tym przypadku najchętniej na coś pokroju Xperii S. Myślę, że jeszcze ten miesiąc się pomęczę, a po świętach zobaczymy. 

 

W każdym razie dzięki za pomoc, uważam, że temat można zamknąć, ponieważ nic nowego juz nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności