Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do tego miejsca, przedstawiając własne treści lub odpowiadając na istniejące problemy. Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za dodaną zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki plus wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się :)

Witam
Bardzo proszę o pomoc.
Otóż na moim telefonie mam zainstalowany CM13 jest to Samsung Galaxy S3 
Ostatnio kiedy go włączyłem pokazał mi się czarny ekran ładowania aplikacji (tak ja po 1 uruchomieniu telefonu po wgraniu CM13 )
Ale po tym jak aplikacje się "zaladowaly" pokazał mi się ekran z napisem Encryption Unsuccessful.
Po tym jak klikam Retry wszystko ładuje się od nowa i w kolko.
Czy mógłbym prosić o pomoc w ponownym zainstalowaniu oprogramowania ?

Popraw nazwę tematu i przeczytaj regulami.

Cyanogenmod... Kiedyś to było cudo. Pobierz sobie Odin (taki programik, ja używam 3.04, poszukaj w Google). Z Sammobile pobierz stock czyli oprogramowanie, w tym przypadku od producenta. Poradniki są u nas. Poradzisz sobie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka