Skocz do zawartości

Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

• 0
TheUltiPL

Telefon do 500zł na którym chodzą pokemony bez lagów

Pytanie

Witam, mam od dawna, taką myśl. Piękną myśl, żeby zagrać w pokemony. No dobra. Wychodzę na dwór, włączam na drugim phonie neta. Odpalam pokemonki i nagle, musze czekać 10 minut aż się włączą. Klikam Sign out po 10 potem google i potem 5 minut i jestem w grze. Ale niestety, mam takie okropne ściny, że jak wchodze w profil, dopiero po 15 sekundach się odpala menu. Rzucam pokeballa to mi zlaguje pokemon atakuje i nie trafiony rzut.
Muszę to naprawić, i postanowiłem że kupię w miarę dobry telefon który sprawuje się do pokemonów. Do 500zł, bo nie jestem bogaty żeby s7edge kupić za 1500. Po prostu normalny telefon, 1280x720, żeby chodziły te pokemony. I od razu mówię, że telefon ma chodzić na stocku. Chciałbym albo kitkata albo lollipopa. Bez żyroskopu może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Sprawdź Xiaomi 4A.. w RTV za 499 zł był

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zdecydowanie polecam używany Galaxy S5. Wciąż dobry telefonik. Wymienna bateria i prosty w nawet samodzielnej naprawie. Osiągalny bez problemu za 500-600zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

S5 trochę za drogi. Bardziej bym poszedł na Mi4  lub p8 lite. Co sądzicie o LG G3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

G3 dobry wybór! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

"I od razu mówię, że telefon ma chodzić na stocku."

Mógłbym o to zapewnić że w Przypadku przy S5'tce bez Root'a,Lineage'a (7.1) oraz "Skip Check roota" nie da rady. Wiadomo: Typowe "eMMC 5.0" oraz "LPDDR3" dają sobie we znaki że Dobre będzie jako pod KitKat wraz ze MHL-HDMI

A jeśli mowa o dłuższej grywalnośći to już lepiej jest dokładać do "Redmi 4A" [Porównanie ze J3 2016: Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj ],w Przeciwnym wypadku wypadałoby poczekać aż S6 stanieje... (I wcale nie jest to prawda że nie da się zmienić baterii na +1050mAh z S7 Edge wręcz na Reddit'cie są posty do niego.)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No Samsungi są dobre, ale też warto porównać parametry baterii. Bo wiadomo, że czym dłużej będzie trzymać tym lepiej. Też te Xiaomi też są dobre,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi