Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace2][4.3.1][TeamCanjica] CyanogenMod 10.2 Galaxy Ace 2


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem raz jeszcze CM 10.2. Mmsy wysyłają się bezproblemowo. Zobaczę jeszcze jak to z tą diodą :-)

 

edit.

 

Co do diody - raz świeci a raz nie. Nie wiem co może być przyczyną. Pomaga co jakiś czas kliknięcie na opcję podświetlenia klawiszy i od razu jego wyłączenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie MMS kuleje.

Podświetlenie klawiszy działa wtedy kiedy mu się podoba - choć nie powinno bo mam je wyłączone.

Szczytem szczytów jest uszkodzenie karty uSD przy próbie wejścia do galerii (na karcie było ok 200 zdjęć zrobionych aparatem telefonu - CM nie umiał ich przejrzeć). Próba użycia aparatu kończy się blokadą telefonu.

 

Jestem wściekły bo straciłem kartę z ważnymi danymi.

 

Wracam na CM 10.1 =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Zainstalowałem CM z tego tematu, wszystko śmiga jak trzeba ale irytuje mnie pewna rzecz: jak ukryć/usunąć aplikacje z menu aplikacji tak jak było to możliwe na stocku androida? próbowałem usunąć to root explorerem ale tak naprawdę nie wiem gdzie tego szukać poza system/apps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Działa wszystko na tym romie , telefon się nie zacina , gdy ktoś dzwoni do cb lub ty do kogoś? Nie ma błedu typu zbyt mało pamięci na telefonie przy pobieraniu aplikacji ? I jak to pobrać bo dziwny ten link z pierwszego postu , jakieś reklamy i naciąganie mi się włącza zamiast normalnego downloadu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tu masz

gaaps.cyanogenmod.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

więc tak, musisz mieć cwm po 1,następnie sformatuj /system /data /cache a potem powinno pójść wgrywanie, jeśli jednak nadal będzie problem, wgraj stocka i wszystko na nowo zrób (cwm i rom w sumie xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że stock naprawi kłopot, bo omnirom jest na innym custom recovery itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie zainstalowałem ten rom, ale mam problem z podłączeniem do pc przez usb. Mianowicie, podłączam galaxy ace 2 do komputera przez usb, normalnie wykrywa, wchodzę w telefon i tam jest tylko folder "karta sd" nic więcej i do tego pusty, a mam parę rzeczy na karcie sd. Do tego nic nie mogę przenieść na to, wyskakuje błąd. Czy to tak jest normalnie czy lepiej jeszcze raz przeinstalować rom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@themati91 miałem podobny problem na moim asie, wejdź w ustawienia pamięc następnie menu podręczne i przestaw na apt (? czy jakoś tak, ten tryb z aparatem xd) podłącz telefon i następnie zmień znów na mpt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności