Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jak wgrać/zainstalować Rom Samsung Galaxy Note N7000


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, odświeżę temat odrobinę. Telefon to SG n7000, 4.1.2, n7000XXLT3. Probowalem wszystkiego z kilku poradnikow i niestety nic. Nie potrafie wgrac recovery ani z poziomu telefonu (zip) ani za pomoca odina. Problemem z cala pewnoscia jest to, ze poradniki nie sa juz pierwszej mlodosci i zawarte w nich linki czesto sa juz nieaktywne. Na chwile obecna jestem po pelnym wipe z wgranym SuperSU v0.95. Reszta mnie jako totalnego laika w tym temacie przerosla.

Jest tu ktos kto bedzie w stanie mi pomoc?

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź recovery do wgrania przez odcina

Włącz odina i w miejscu PDA umieść recovery

Uruchom tel w trybie download vol- Home Power

Podłącz tel do kompa

W odinie powinno się zaświecić na niebiesko

Kliknij start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze sprobuje od poczatku, od wgrania stockowego softu i zobaczymy czy ruszy.

 

 

edit: na chwile obecna nie jestem w stanie wgrac nawet stockowego romu samsunga. Odin staje na cache.img. Probowalem na roznych wersjach odina i wszedzie wyglada to tak samo. Sciagalem kilkukrotnie rom z roznych zrodel i niestety wyglada to tak samo. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak dac sobie spokoj i ponownie schowac telefon do szafy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

mam problem - zainstalowalem rom - Ressurection Remix) i ładuje gappsy i nie ma zadnych aplikacji, nie ma google store, jak zainstalowalem stora z apk zewnetrznej to po wlaczeniu od razu sie wylacza. Jest czysty android i tyle :/ 

 

Wie ktos o co chodzi? Gappsy wg instalacji sie instalują - wersja AROMA - wszystko instaluje, a niczego nie ma :/ 

 

A i jeszcze jedna rzecz - po zainstalowaniu aplikacji z pliku .apk np messenger - dziala, ale youtube juz nie, i najwazniejsze - nie da sie ich przeniesc na karte pamieci, wiec po kilku 3 apkach juz pamiec zawalona i caly system muli.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności