Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia L] - Oryginalna aplikacja aparatu


Szarik

Pytanie

Witam!

 

Wczoraj wgrałem na Xperię L Cyanogenmod 13 i wszystko chodzi pięknie, poza jedną rzeczą. Mianowicie, chodzi o aparat. Ten z Cyana jest straszny, nie ma żadnych ustawień itp. Chciałem więc wgrać oryginalną apkę z Xperii. Znalazłem coś takiego: http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony-themes-apps/port-xperia-z4-framework-sony-stock-t3154772

Ściągnąłem:

- Xperia Z4 Framework For Xperia L CM12 Beta 6

- Z4CameraPort zip

- Sweep Panorama Fix

- XperiaZ4CameraFaceDetection

Zrobiłem restart, wszedłem do CyanogenMod Recovery, kliknąłem Apply Update --> Choose ZIP from SD Card i wybrałem instalkę (pierwszą z listy którą podałem), ale wyświetlił się error. Z resztą instalek było tak samo. Wgrałem CWM, ale system wpadł w boot loop, więc zainstalowałem po kolei CM, GAPS, i apki aparatu. Wszystko poszło bez problemu. Uruchamiam telefon, pojawiła się ikonka Cyana i... znów boot loop. Więc zacząłem wszystko od nowa, CWM, CM, GAPS, nie instalowałem aparatu i system uruchomił się bez problemu. Stwierdziłem, że wgram instalki ręcznie. Po wgraniu pliku framework.jar z paczki Xperia Z4 Framework For Xperia L CM12 Beta 6 znowu nie da się uruchomić systemu.

Jest jeszcze jakaś możliwość wgrania oryginalnego aparatu? Ewentualnie może być też SnapCamera, którą mam na swojej Moto G i chodzi całkiem spoko (próbowałem ją wgrać na Xperię, ale nie uruchamia się). Jednak bardziej zależy mi na apce z Xperii.

Jeszcze takie pytanie. Jest możliwość zrobienia, żeby CM nie zastępował CWM swoim recovery? Bo jak zainstaluję CWM, to włączanie zatrzymuje się na napisie Sony i muszę na nowo instalować CM, który... zastępuje CWM swoim recovery... Próbowałem wgrać TWRP, ale wtedy system się nie uruchamia (tylko za wibruje i jest czarny ekran) i nie mogę wejść w recovery. Na Moto G zainstalowałem TWRP i po instalacji CM nic nie zastąpił, cały czas TWRP działa, a na Xperii nie mogę tak zrobić.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

CM jest spolszczony w 100%. Niestety romy bazowane na nim mają już słowa po angielsku jednak są tylko w ustawieniach w personalizacji. Podstawa jest spolszczona. Wszystkiego romy mają wybór różnych języków.

Wysłane z mojego nowiutkiego LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie skończył pobierać aplikacje itp, ale zauważyłem, że aparat jest ten co był... Reszta aplikacji mi odpowiada, brakowało mi np. walkmena z Xperii (choć dało się bez niego przeżyć) i tu to jest, ale ten aparat... Zainstalowałem CameraMod for Xperia i już jest lepiej, może nawet przy nim zostanę, jednak seryjna apka najbardziej mi leżała.

------

Jednak nie zostanę przy Camera Mod. Niestety, ale maksymalna rozdzielczość tam, to VGA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności