Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia L] CyanogenMod 14 - nie działa bluetooth


Filipasek

Pytanie

Witam, proszę o pomoc dotyczącą bluetooth'a w Cyanogenmod 14. Po zainstalowaniu Cyanogenmoda w wersji 14 alpha 2 dla Sony Xperii L C2105, zauważyłem problem z funkcją Bluetooth, a mianowicie po nacisnieciu skrótu Bluetooth pokazuje, że sie włącza, ale tak naprawdę kończy się tylko na tym, że się pokazuje nie działa ani nic potrzebuje bluetootha do zegarka i słuchawki. Nie chce wracać do Cyanogenmoda 13 ani wcześniejszych wersji chcę naprawic reinstall systemu i reset fabryczny danych nie pomaga. Pobrałem jakieś aplikację ze Sklepu Play typu "Bluetooth fix repair" ale tam pokazuje się napis, że aplikacja nie może znaleźć katalogu bluetooth settings, a także bluetooth manager ale on tez pokazuje ze bluetooth sie włącza i na tym się kończy. Aha powiem jeszcze, że jestem zielony w tych sprawach więc prosiłbym o prosty i dobrze wytłumaczony poradnik. Zaznaczam NIE CHCE WRACAC DO WCZEŚNIEJSZYCH WERSJI ANDROIDA/CYANOGENMODA REINSTALL ROBILEM I HARD RESET. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie że się dziwię tylko chce naprawic moze jakis plik bluetooth nie wiem prosze pomocy gdyby nie bluetooth i tłumaczenie nazwałbym tę wersje stabilna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To użyj źródeł deva który skompilował ten rom i sam skompiluj dodając odpowiednie sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności