Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[droid xt912 maxx verizon] Instalacja cm 13.0 - pytania.


wagon one

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim. 

Czytalem na forum, o instalacji cm 12.1 w wersji nightly, dla motek typu razr. Pytanie moje: telefon otrzymalem z moKee na pokladzie. Obecnie wgralem stock.Czy musze instalowac bootloadera i w jaki sposob. I trzecie pytanie; przy instalacji postepuje jak w temacie ponizej?

Znalazlem w nim, przekierowania na str. z cm 13.0., ktory chce zainstalowac z Wasza pomoca. Dziekuje z gory i sry za klawiature, bez polskiej trzcionki.

Edytowane przez wagon one
Blad w tagach. Niescislosci. Interpunkcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś już wgrany Mokke Open Source Project to bootloader masz odblokowany, chyba że stock go zablokował. Panie adminie, znowu nie działają linki! Pobierasz CM na telefon, potem gappsy (patrz dział Dla zielonych). Pobierz Terminal Emulator ze sklepu. Wpisz su, daj enter, reboot recovery i powiedz co ci wyskoczy.

Wysłane z mojego nowiutkiego LG G3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie cztery dni, odrabiałem lekcje z tematu.

nwxpscreen.JPG

Za zielony jestem a telefon, nadal nie działa w 100%.

Pobrałem i przeczytałem co mogłem.

ssxp2.JPG

Został bym i przy brandowym androidzie, tyle że nie ma opcji transmisji komórkowych. Lipa z netem i sms, etc...

Dla DROID mx912, jedyną znaną mi opcją, na europę, jest moKee lub CM 13.

 

Telefon miał safetrapa.

Zgodnie z zamówieniem, motorola miała być sprawna w europie. 

I tak było.

Na pokładzie gościł już Custom ROM, moKee Opensource. Coś zepsułem i wgrałem brandowego androida VERIZON.

@ King Stone 69 

Wyczytałem że verizon, nie wpuści do siebie ROOT'S. Chyba.

Jak zainstalować cm 13 ?

Czy trzeba flaschować ( nie wiem nawet co to znaczy ) ?

Wgrać moKee 4.4.4 a następnie downgradować do moKee 4.1 aby następnie wgrać CM 13 ? Taka kolejnośc?

Pomóżcie panie I panowie ?

Nie róbcie tego za mnie, pokażcie którędy, a znajdę. :)

 

 

Po wgraniu root, za pomocą Kingo Android Root a następnie odpaleniu Safestrape na telefonie, poszło.

Po włączeniu telefonu należy w Safestrape zrobić rom, full wipe  i można instalować CM-13, uprzednio wrzucony na SD. Pierwsze wrażenia. Bomba, pytanie czy będzie transmisja komórkowa.

@ King Stone 69 Dzięki za wskazówkę. 

CM 13, który zainstalowałem to cm-13.0-20161102-NIGHTLY-umts_spym Transmisja hula aż miło.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez wagon one
Instalacja ukończona. Nieścisłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności