Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Co sądzicie o konkurencji - iPhonie i Microsoft


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) tak wiem, podobny wątek związany z Windows Phone juz na forum jest ale uznałem ze złącze wszystko w calosc! :) chciałbym byście sie podzielili opinia na temat iPhonow i Lumii, ale z własnego doświadczenia, a nie z tego co wyczytacie w internecie :) jak to mówią, nie znasz, nie oceniaj :) no i oczywiście na koniec jakie urządzenie preferujecie bardziej, android, iOS czy WP :)

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy jest IPhone, mój kolega go ma i chodzi mega.  Windows Phone, noo, beznadzieja bo trudno go ogarnąć + 100 tylko aplikacji w sklepie, android też fajny do zabawy ale idzie go zbrickowac całkowicie. Zresztą, lepszy ios od andka ponieważ android potrafi lagować, iphone wgl jak nic nierootujesz, instalujesz, unlockujesz, to tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem wszystkiego (bawiłem się, w sumie kto nie :P) i niestety ale muszę potwierdzić, że optymalizacja wygrywa w iPhone'ah, ale dalej nie widzę nic więcej w tej marce niż cenienie się za odwalony perfekcyjnie system. Prosty przykład - może nie profesjonalny ale jednak. SGS2 vs iPhone 5S. Samsung ma 1gb ram i 2x 1.2 Ghz. iPhone ma także 1gb ram i 2x 1.3Ghz, czyli płaci się za system. A najgorsze jest to, że jak kupujesz ajfona to musisz go mieć za co utrzymać (płatne apki itd). Android jest bardzo elastyczym systemem i go bardzo lubię, po mimo jego fochów tzn. lagi itd... A Windows.. cóż.. nie będę się wypowiadał, bo już przedmówca powiedział to samo (;


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystko od telefonów na javie (stare samsungi avile itp).
Nokie na symbianie s60v3,anna, belle.
Nokie z Meego. Nokie z WP.HTC z WM.
alcatela z firefox os.
Iphone 3GS.
Sporo Androidów też przeszło mi przez ręce.
Legendarne modele Nokia N8,C7,Nokia X,Nokia XL
i powiem tak.
Zamiast szajsu od Microsoftu z WP wolę już starĄ Nokie C7
Bo chociaż więcej ciekawych aplikacji.
System można dopasować pod swoje potrzeby jak Androida.
I chociaż sama cała muzyka z karty pamięci mi się nie usunie (16gb muzyki miałem wtedy) . I wszystko poszło bo WP zgłupiał i sam mi muzykę skasował (znienawidzona Lumia 530).
Po czym o mało co o ścianę nią nie rzuciłem.
Android spoko. Ale tylko z 1GB ram (mniej nie ma sensu brać, bo muli jak cholera) .
IOS przeceniona zabawka jak dla mnie.
I użytkownicy też zbyt trywialni i zwykłe gbury.
Bez urazy, jeżeli ktoś tutaj korzysta z telefonu z ios.
Po prostu co widzę i rozmawiam z kimś kto ma Iphone. To non stop się wywyższa. Pogardza ludzmi co mają Androida itp.
Dlatego uważam niektórych użytkowników tego telefonu za zwykłe bydło. Co przepłaca co najmniej 2 razy za sprzęt.
Za pieniądze wydane na ten telefon.
Ja spokojnie kupię dwa lub trzy z Androidem które posłużą lata. I jeszcze mi zostanie.
Ot moja opinia

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę osób niewidomych, którzy używają iPhona z Vice Over i bo muszą. Nie zachowują się nie wiadomo jak źle. Po prostu dla nich albo nie ma wyjścia, albo używają Androida z TalkBackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę osób niewidomych, którzy używają iPhona z Vice Over i bo muszą. Nie zachowują się nie wiadomo jak źle. Po prostu dla nich albo nie ma wyjścia, albo używają Androida z TalkBackiem.



No i ja do takich osób nic nie mam.
Bo jak najbardziej takie osoby też potrzebują skorzystać z najnowszej technologii.
A jak im jeszcze dany sprzęt w tym pomaga to tylko pochwalić.
Po prostu tak jak napisałem.
Spotkałem się z aroganckim nastawieniem użytkowników iPhone.
Jak zauważyli że korzystam ze sprzętu z Androidem.
Były docinki w stylu.
Weź wyrzuć ten szajs i kup jedyny słuszny sprzęt od Apple.
Bo korzystasz z Andro Biedy.
Itp.
Właśnie dlatego nie mam szacunku do aroganckich użytkowników iPhone.


Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to tacy po prostu nie mają co zrobić ze swoimi pieniędzmi i się obnoszą :) Takich po prostu olewaj niech sobie kupują co chcą. Nie wiem czy to już offtop, więc profilaktycznie napiszę koniec offtop, piszmy to o czym jest w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności