Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pokemon GO - Dyskusja Ogólna


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie androidowcy (poke maniacy)! Po mimo iż gra nie doczekała się jeszcze oficjalnie premiery w naszym kraju to i tak wiele osób w Polsce łapie pokemony, również ja :D w tym wątku chciałbym byśmy się dzielili opiniami na temat tej gry :) Złapmy je wszystkie!

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko ja gram :P

 

Ja jestem w team mistic. Ogółem zainstalowałem grę swojej i też szuka pokemonów. Nawet przy mnie na wsi są 2 Gymy, które opanuje.

Wczoraj zaczaiłem o co tak naprawdę chodzi :/ 

 

Zauważyłem, że czasem gra się wiesza podczas walki w GYMie i nie można pokemona pokonać. Widzę, że nie tylko ja mam taki problem.
A jak się nie pokona, to nie przejmie się GYMu i nie zostawi tam swojego pokemona.
Oraz, laguje przy słabszych telefonach- mniej niż 2 GB ram.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem 2 razy. Wyłonił mi się druga forma pidgeya i dość mocny zubat. I gra się zacieła i koniec.

To ty takie pokemony dorwałeś. Najwięcej to pidgeyów mam i weedlów i 3 rattata. 

 

Ps. mojej wczoraj ukazał się pikachu, ale sie cieszyła heh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem na s3 mini z tymi pokemonami, wywala błąd usługi google play co chwile przy włączeniu gps do wylaczenia gps. i przez to wgrywam cm 12.1 ;D , a próbowałem na slimromie s3 mini, zobaczymy czy dziala, a w dodatku mozecie pobrac pokemony ze sklepu play?  

 

@NeoCM Mi też laguje ale cóż... jak się wyłączy realny świat na łapaniu poka, to płynnie chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lajcie że z sklepu play można pobrać

Też mam ten bug że złapie pokemona i się zacina :c a miałem takie fajne okazję, ale co się dziwić, gra w wersji 0.29.2

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mikołaj Rupocinski napisał:

Widze tutaj sami znawcy poków XDD

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

;D

na cm 12.1 chodzi, ale ładuje sie ten rom to z 3godz, a tak wgl, to jaki macie lvl? ja niedużo połapałem bo niemam internetu i na dwór niewychodze, ale niedługo kupie se starter i będe biegał :D :D

PS. Codziennie widzę chłopaków co biegają z telefonami i czają się jak koty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddaje je do Profesora i dostaje się za to candy. W sumie to dobre, bo złapie się jednego i ma 3 i odda do profesora to dodatkowy 1, czyli razem 4

Właśnie ewaluowałem sobie rattata.
Ponadto wykluł mi się Odish z jajka i CP 116 - a teraz mam 10 km .. mam nadzieje, że jakiś porządny pokemon się wyłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddish po ewo to dobry pokemon, gloom nie, ale za to vileplume tak, masz dostep do status powderów i mozesz go nauczyc np. giga draina, kozacki ruch
Ale nie wiem jak to jest w tych normiko-pokemonach GO XDD

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle pozmieniali... Pokemony szybciej uciekają, mniej się ich pokazuje i więcej pokeboli trzeba rzucać.
U mnie bateria szybciej teraz ucieka na tej wersji 0.31, jedyne co to ładniejsza animacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja gram w to od samej premiery w USA. Jeszcze tego w Polsce i Europie nie było a gram.
Mam 3 konta. Pierwsze główne na ktorym spędziłem ponad 2 tygodnie łącznie grania non stop. Ma 23 poziom i złapanych 114 Pokemonów.
Najsilniejszy jest Gyardos 1700cp, dalej Vaporeon też 1700cp. Reszta podobnie. Złapany Tauros, fartfect itp. Brak Z eevee tylko flareona. Brak Charizarda, Venasaura. Blastoise i reszta jest.
Drugie konto to zacząłem grać na nim dzień wcześniej i ma 12 poziom. Czasami odpale podbić poziom. Najsilniejszy pok około 600cp
Grałem na początku na starym Samsungu Galaxy Ace 2 z cm11 kernelem ace2nutzera
Działało to tak że masakra. Ale grałem dopóki to nie sprzedałem i nie zmieniłem telefonu.
Bateria wytrzymywała 3 i pół godziny maks.
Teraz gram czasami na LG F70 i gra już nie laguje w gymach itp
Jak miało miejsce na Ace 2
Można grać normalnie.
Bateria starcza mi na 4/5H maks.
Ale już ograniczam granie w to bo gra mi się przejadła jakiś czas temu.
Ile można robić to samo co nie?
Czekam aż dodadzą ten trade i walki z innymi graczami.
To powymieniam Scythery, Pinsiry, Magmary i parę innych za tę co mi brakuje pokemony i skompletuje pokedex w końcu.
Ciekawe czy się w końcu doczekam?


Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na wsi aktualnie. Ale przez dwa tygodnie byłem w rodzinnym mieście co pełno poke stopów było.
I poki różne latały.
Wrzucę później screena z moją ekipą jak wejdę na pc
Gram oczywiście w żółtych.
Bo tak to ta gra za łatwa by była.
Czerwoni i niebiescy są dla słabych

Mój zespół tak jak obiecałem. 

http://i.imgur.com/N88Vast.png

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności