Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Snapchat


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Kto w dzisiejszych czasach z tej aplikacji nie korzysta? :) Łatwa w obsłudze, dużo funkcji w sobie nie posiada (bo tylko wysyła zdjęcia z różnymi filtrami lub bez) a i tak ma taką sławę :) Po niżej króki opis i link do aplikacji z sklepu google play :)

 

Życie jest zabawniejsze, kiedy żyjesz chwilą :) Miłego korzystania ze Snapchata!

* * *

Uwaga: użytkownicy Snapchata zawsze mogą przechwycić lub zapisać Twoje wiadomości, na przykład przez zrobienie zrzutu ekranu lub użycie aparatu. Uważaj na to, co wysyłasz w Snapach!

 

Download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snapchat.android

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu nie muszą mieć dużych serwerów jak taki instagram czy Facebook, skoro wszystko się kasuje.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kasuje, tylko nie mozna ponpwnie odtworzyć. na githubie był skrypt w pythonie, który pobierał wszystkie obrazki po nazwie usera. a rzygac mi się chce teoriami o inwygilacji. ludzie wrzucają na czyjeś serwery zdjęcia i mają pretensje, że ktoś ma ich zdjęcia. śmiech na sali.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 10.07.2016 o 08:29, oliwro napisał:

Obstawiam ze i taki snapchat powstal do inwigilowania nie chce mi się wierzyc ze zdjęcia znikają bez niczego

Inwigilowanie??? Bo zdjęcia znikają odrazu? Nie rozumiesz Snapchata chyba. Po pierwsze jest to wygodniejsze nie trzeba takich ogromnych serwerów. Po drugie miało to być coś innego niż fb i cała reszta w zamierzeniu twórców jest przyciągnąć rzeszę młodych właśnie tym że wszystko znika po 24 godzinach. To jest ogromny plus dla młodych którzy teraz na snapchacie moga wrzucać wszystko bez żadnych obaw że ktoś za 2 miesiące zobaczy głupoty które wrzucali. W stanach dilerzy korzystają ze snapa bo właśnie znika wszystko po 24 godzinach. Boisz się inwigilacji? To zrezygnuj z Google, usuń konto na Facebooku, wyżyć smartphone i zamieszkaj w lesie ??? wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z tego korzystać z odpowiedzialnością i pełna świadomością. Mówisz o snapie gdzie podajesz maila i login i tyle a na Facebooku podałeś imię, nazwisko, miejsce urodzenia i miejsce zamieszkania. Do tego interesujesz się pewnie wydarzeniami z okolicy itp. bo Facebook podrzuca Ci propozycje takich bzdur na podstawie lokalizacji. Wszystko co tam wrzuciles nie należy już do Ciebie i zostaje na zawsze na serwerze Facebooka, nawet jak usuniesz konto to tylko go nie widać ale ono nadal istnieje. Skąd to wiem? Bo usunąłem konto i po trzech latach przypadkiem wpisałem przy logowaniu stary mail i po 1 minucie wszystko zostało przywrócone. I Ty mi powiesz że Snap Cię inwigiluje bo wszystko znika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności