Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Alcatel One Touch Pop 3 5] Weryfikacja konta google


DaRkShAdOw

Pytanie

Witam. Moja mama ostatnio dostała od siostry wyżej wymieniony telefon. Oczywiście zaśmiecony apkami typu CleanMaster i wiadomo, po co usuwać pojedynczo jak można zrobić wipe. I to był mój błąd. Zapomniałem o tych Google'owych zabezpieczeniach i teraz telefon prosi o podanie poprzedniego adresu email.. Niby żaden problem, zapytać się jaki był poprzedni, z tym ze wszystko było ustawiane w sklepie, i wiadomo. Założone i zapomniane. Telefon ma dopiero 3 miesiące, wiec modowanie mi się jeszcze nie widzi. Jest jakieś wyjście? OTG mi cos nie chce czytać jakby co.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiem jak jest w tych alcatelach.. Ale, próbowałeś wgrać stocka? Opisz dokładniej problem, czy dzieje się tak przy pierwszym uruchomieniu od razu, czy jak chcesz się zalogować na konto google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz jak jest z tymi nowymi modelami, które juz wychodzą z Androidem 5.1 , jeśli zalogujesz się na konto Google i zrobisz HardReset, to urządzenie prosi o podanie poprzedniego(tego które było na nim przed hardresetem) konta Google. To przez FRP(Factory Reset Protection), plik zawierający stare konto Google znajduje się na innej partycji która nie ulega sformatowaniu podczas robienia ustawień fabrycznych. Teoretycznie gdyby Debugowanie USB było włączone to chyba można ten plik usunąć przez ADB rm ,ale roota nie ma, i nie mam jak zrobić niestety. Znalazłem cos w rodzaju Flashtoola, dzięki któremu komuś udało się usunąć tę blokadę, dzisiaj spróbuje

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Adb jest dostępne w trybie recovery też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra. Działa. Wystarczy wejść w ustawienia klawiatury, kliknąć klawisz "Ostatnie aplikacje", u góry będzie pasek wyszukiwania, wpisać Ustawienia i z ich poziomu zrobić ustawienia fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności