Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Android - wysyłanie filmów przez messengera facebooka


Blease

Pytanie

Witam,

moja dziewczyna ma problem ze swoim telefonem LG Swift L9. Chodzi o nagrane filmy przez telefon (długość powyżej 20 sekund). Problem polega na tym, że tych filmów nie może później udostępnić przez messengera (wyskakuje okienko edytuj-maksymalna długość to około 10-12 sekund dla filmu). Zdziwiło mnie to, ponieważ na moim poprzednim telefonie LG L90 nie miałem takich problemów, tak samo nie mam na nowym telefonie Huawei P9, gdzie mogę bez problemu wysyłać filmy przez messengera (galeria->udostępnij->messenger) nawet o długości powyżej 1 minuty. 

 

Zaktualizowaliśmy soft z 4.0 do 4.4 i nic to nie pomogło. Filmy próbuje wysłać poprzez wifi lte, więc jeśli chodzi o prędkość czy transfer nie powinno być problemu.

 

Wiecie w czym leży problem?


Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wersje messengera są takie same na tych urządzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, wersje messengera są te same (zaktualizowane do najnowszych). Dodam, że to raczej musi być coś z telefonem, bo inna osoba u mojej dziewczyny zalogowała się do swojego facebooka i miała ten sam problem, gdzie na innym działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ze najnowsza to nic nie da, musisz podać konkretnie, bo widzisz l9 i l90 to zupełnie różne telefony. Jeden gorszy drugi lepszy. A ten gorszy może nie spełniać wymagań wersji na której wysyłanie filmów działa poprawnie.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Udało mi się rozwiązać problem. Okazało się, że "źle" skonfigurowała messengera w telefonie. Usunięcie aplikacji i ponowne zainstalowanie i skonfigurowanie pomogło.

Nie można zaznaczyć opcji tych przy początkowej konfiguracji. Dałem wszędzie "pomiń", "nie teraz" itd. -> tyczy się to odbierania smsów z aplikacji, nr telefonu itd.

Dzięki za chęci, temat do zamknięcia :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności