Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jak zmienić "SystemUI" ?


mateo12293

Pytanie

Witam serdecznie tutejszych forumowiczów, mam pytanie czy da się jakoś podmienić SystemUI tak żeby ono działało?

podmieniam i nic nie działa :) musze ciągle zmieniać na stockowe jakie było, to musi być pod model telefonu czy obojętnie jakie sobie wezme to będzie działało? :)

ps. mam zrootowany tel:wub: prosze o pomoc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie widzę sensu tego przenosić. Pytanie dotyczy Ogólnie Androida - śmiało powiem że przeważnie model nie ma znaczenia. 

 

@Topic  - mam kilka pytań:

Jak bardzo modyfikowałes SystemUI ? Co zmieniłeś? Jak zmieniłeś? Jak wrzucasz? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 20.06.2016 o 09:25, King_Stone_69 napisał:

Moderatora proszę o przeniesienie. A co chciałbyś uzyskać w ten sposób, czego oczekujesz?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Chciałbym uzyskać coś w stylu Cyanogenmod'a czyli status bar i wygląd wszystkich okienek itp, coś takiego jak zawsze ma CyanogenMod.

 

TUTAJ <-

Dnia 20.06.2016 o 11:14, dasiek napisał:

Nie widzę sensu tego przenosić. Pytanie dotyczy Ogólnie Androida - śmiało powiem że przeważnie model nie ma znaczenia. 

 

@Topic  - mam kilka pytań:

Jak bardzo modyfikowałes SystemUI ? Co zmieniłeś? Jak zmieniłeś? Jak wrzucasz? 

Nie modyfikowałem SystemUI jest oryginalne, wrzucam poprzez Root Explorer w system/priv-app (powiedzmy że systemui z cyanogenmoda 11) daje uprawnienia i resetuje telefon. 

po restarcie SystemUI nie włącza sie <_< i musze dawać poprzednie "oryginalne" wtedy po restarcie wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak to nie działa. Musiałbyś ściągnąć Xposed i Flat Style status bar, samodzialnie zmodyfikować systemui.apk lub wgrać po prostu custom rom oparty na CM/AOSP.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wrzucenie 'ot tak' system ui przeważnie nie zadziała. Android ma ustalone pewne granice wielkosci ekranu, wiec uruchamiajac nowe system ui, syatem moze nie znalesc odpowiedniej szerokosci ekranu. Poza tym, w przypadku stockowych romow (badz brandowanych) Struktura wygladu sie rozni (dla przykładu, CM11 i AOSP 4.x ma drugi panel z ikonkami szybkiego uruchamiania , ja w Samsungu czegos takiego nie mam, zamiast tego jest przycisk ustawien. I juz tutaj SyatemUI sie nie odpali. Poza tym, CM ma zmodyfikowane ustawienia (m.in koloru) , ktorych AOSP nie ma. co za tym idzie, tutaj tez sie wywali. Takich przykładów jest multum. Razem z SystemUI musiałbyć wrzucać też framework-res, a z nim ustawienia, dialer, sms etc - czyli musialbyś przeportować rom ;)

~tapu tap from taptalk!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności