Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Nie mogę zainstalować gapps


EtrooX

Pytanie

A więc zainstalowałem CM13 na moim S2 i niestety nie mogę zainstalować gappsów wchodząc w recovery moge se klikać apple update potem wybieram "choose from sdcard0 ,1" i wyskakuje mi "instal failed" "installation aborted" mimo iż nawet nie wybrałem pliku do instalacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

pokazuje się tylko installation aborted i nic?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko instalowałem przy urzyciu CWM 6.0.4.7

Najpierw zainstalowałem CM13 a nastepnie kilku krotnie próbowałem zainstalować gappsy wersje full iak i najmniejszy pakiet i rezurtat był taki że wyskakiwał status 1 lub status 70 

I nie mam pojęcia co zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie. Musisz się wrócić do stocka 2.3.3, potem 4.1.2 i jeszcze raz 4.1.2 z powiększoną partycją. Dziwne, że nie przeczytałeś moich kroków w pierwszym poście dotyczącym CM 13. Gdybyś przeczytał całość i zrobił zgodnie z sugestią, to nie pisałbyś tutaj o swoim problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 28.04.2016 o 21:50, CyanowyLenovo napisał:

Niestety nie. Musisz się wrócić do stocka 2.3.3, potem 4.1.2 i jeszcze raz 4.1.2 z powiększoną partycją. Dziwne, że nie przeczytałeś moich kroków w pierwszym poście dotyczącym CM 13. Gdybyś przeczytał całość i zrobił zgodnie z sugestią, to nie pisałbyś tutaj o swoim problemie.

Jest to nie prawda, można powiększyć partycję na dowolnym ROM, nie ma najmniejszego sensu cofanie się do starego oryginalnego romu, robiłem to na CM13 wystarczy zmienić recovery i wgrać program do powiększania partycji przez recovery:

1. zainstalować: recovery-Lanchon-IsoRec-TWRP-2.8.7.0-20160113-i9100-(by-arnab)
2. upgrade recovery: twrp-3.0.2-1-i9100
3. instalacja przez recovery: lanchon-repit-20160923-system=1G-data=6G-sdcard=max-preload=min+wipe-i9100 ( instalacja trwa z 10/15min ) 

Gotowe masz partycje systemową 1GB i data 6GB, możesz instalować GAPPS

lanchon-repit-20160923-system=1G-data=6G-sdcard=max-preload=min+wipe-i9100.zip

recovery-Lanchon-IsoRec-TWRP-2.8.7.0-20160113-i9100-(by-arnab).zip

twrp-3.0.2-1-i9100.img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności