Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S2] Czy to już bliski koniec pamięci wewnętrznej?


CyanowyLenovo

Pytanie

Witam.

Mam od tygodnia dość dziwne problemy. Nie wiem czy to już bliski koniec pamięci wewnętrznej ale pierwszymi ofiarami są PowerAmp i CyanDelta, którą od czasu do czasu używam gdy jestem w Krakowie, a nie ma w pobliżu normalnie działającej sieci WiFi. Z PowerAmp'em są takie rzeczy, że już przestał pobieram okładki i chyba mu zginął folder za to odpowiadający. CyanDelta znowu ma problemy z załadowaniem nowego kompilowanego ROM'u z pobranej uprzedcnio części. Testowałem też pogodynkę Yahoo i jej ginęły obrazki z pobranymi warunkami pogody i tak jakby miała utrudniony dostęp to tegoż folderu. 

Więc panowie jak myślicie po 3.5 latach kończy mi się pamięć wewnętrzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak CM 13. Działał dobrze i latał jak nie wiem. Potem tak nagle bez ostrzeżenia się zaczęły dziać te cyrki. Zapomniałbym: AudioFX znikł. Też tak macie?

Jakbyście mogli spojrzeć na foldert PowerAmpa i napisać mi jakie macie foldery. Być może uda się zrobić taki, żeby to śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spróbuję tak zrobić. Będzie najprościej tak chyba :) Bo na Ubuntu nic nie zrobię :D Od razu przejdę się na Resurrection Remix chyba, a wiele o nim dobrego słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawidłowo, sam bym na nim siedział gdyby nie grzanie się tela(mój model tak ma na cm12.1 i na nim bazowanych), ale sam rom naprawdę dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To go poszukam i jutro pobiorę i jeśli wszystko będzie cacy, a będzie to zamknę temat. No chyba że problem powróci to znak że staruszka się męczy :) Wtedy na dofinansowanie składać papierów nie będę, a wezmę w abo cuś, sprzedam i kupię Moto G 3 2 GB RAM. Te dywagacje już przeniosę we właściwy temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem rozwiązałem w trywialny sposób zanim przeszedłem się na RR. Wystarczyła aktualizacja PowerAmp, reinstalacja CyanDelta i wszystko śmiga jak ta lala. No i parę rebootów też zrobiłem i wszystko jakimś cudem się ogarnęło. No prawie bo nie ma AudioFX, a nie wiem czy na innych telefonach też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz czy audio FX jest na pasku ściaganym z góry. Z tego pamiętam na piance miałem właśnie tam.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można poprosić o SS? Szukam albo źle szukam.

Wszystko samo się rozwiązało :) Po dzisiejszej aktualizacji AudioFX wrócił i wszystko jest cacy :) 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności