Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia M4 Aqua]Nie mogę wejść w TWRP


Mischel26

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

a te twrp w ogóle wgrałeś? ono nie jest od razu po odblokowaniu bootloadera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najprostrzym sposobem jest pobranie z google play "Terminal Emulator"

 

Otwierasz program i wpisujesz SU - jeżeli program porosi o roota i go włączysz, znaczy to że root działa poprawnie. 

Następnie znów wpisujesz SU, potem reboot recovery

Jeżeli cie nie przeniesie w recovery, znaczy że jest źle wgrane.

 

Najlepiej będzie wgrać soft i od nowa zacząć wgrywać modyfikacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, coś pokręciłem. To może od początku, kupiłem m4 z salonu T-mobile. I chciałem pozbyć się zbędnych aplikacji. Chciałem zrotować telefon żeby je odinstalować i na forum poczytałem że prosciej robi sie na odblokowanym bootloaderze. Na forum znalazłem jak to zrobić, więc pobrałem paczke z rotem, wrzuciłem na karte pamięci i żebym ją zainstalować trzeba wejść w TWPR, a ja myślałem można wejść w to przez samą kombinacją klawiszy. A skąd moge wgl pobrać te TWPR? 

A i wiem że moge wgrać niebrandowany stock ale root potrzebny mi jest do aplikacji Greenify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Męczę się i męczę a zrotować nie moge :/ robie wszystko tak jak pisze w poradniku a ciągle wywala mi błędy.....Wstawiam screeny jak robiłem. Ogólnie wszystko jest okej, dopóki nie wpisze kodu który dostałem ze strony Sony. Po wpisaniu kodu wyskakuje failed. Wie ktoś co może być przyczyną?

Screenshot_2016-03-22-22-30-07 — kopia.png

C.png

A.png

Właśnie zauważyłem że nie zgadza się IMEI na pierwszym screenie na końcu nr jest 7 a drugim screenie nie ma ostatniej cyfry, próbowałem jeszcze raz i znów to samo a dopisać nie idzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności