Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2 - I8160] Problem z Odinem


Daniel Dante

Pytanie

Witam.
Przybywam z prośbą o pomoc..
Niedawno zakupiłem telefonik I8160 i próbuję mu postawić system. Od trzech dni...
Próbowałem szukać informacji i pomocy na innych forach, patrząc na aktualne już posty, 
ale żaden sposób nie zadziałał.
Sprzedawca poinformował, że przy wgrywaniu systemu coś poszło nie tak i telefon nie uruchamia się.
Pobrałem sterowniki USB, próbowałem z różnymi wersjami Odin-a, nie ma włączonego KIES-a,
różnorakie ROM-y (oczywiście Stockowe) i generalnie najdalej udało mi się dojść do tego momentu w załączniku.
Wyświetla się normalnie logo Samsung Galaxy Ace 2, ale trwa to w nieskończoność, no i można wejść w Download Mode.
Niestety nie ma możliwości dostania się do Recovery :( 
Proszę o pomoc, bo ręce mi opadają jak widzę "FAIL" w lewym górnym rogu...

ace 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 godzin temu, TheUltiPL napisał:

Spróbuj zainstalować nowszą wersje odina. Też tak miałem, zaktualizowałem i pisało pass :)

próbowałem z 3.10 3.07, 3.04 1.85, 1.83. w różnych wersjach wyskakiwały różne błędy typu:
There is no PIT partition, Complete(Write) operation failed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

ale z tego co widzę, to nie wykrywa ci telefonu... spróbuj na innym pc

jako tako wykrywa, pisze :Added. ale po tym jak wyskakuje FAIL, telefon się wyłącza a komputer świruje i raz pisze :Removed, a raz "Added" jak tutaj :/ próbowałem na drugim laptopie i na komputerze brata. W każdym przypadku flashowanie kończy się tam gdzie pisałem :(
Nie zaczynam flashować, jak nie mam podpiętego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, DaRkShAdOw napisał:

aa to tak.. a odznacz auto reboot

próbowałem, mimo wszystko się skubaniec wyłącza. Potem ciężko jest wejść w tryb Download :/ ale daje radę, trzeba kombinować z wkładaniem i wyciąganiem kabelka usb i z wyjmowaniem baterii. Jutro koło godziny 17 będę w stanie na bieżąco sprawdzać bo mam wyjazd, także gdyby była możliwość to wtedy jestem otwarty na wszelkie propozycje związane z próbą flashowania.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm.. może być tu trochę spamu bo mam trochę drobnostek związanych z poprawnym flashowaniem.. próbowałeś zaznaczyć repartition? ale możesz to zaznaczyć tylko kiedy masz .pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O 13.03.2016o13:54, DaRkShAdOw napisał:

hmm.. może być tu trochę spamu bo mam trochę drobnostek związanych z poprawnym flashowaniem.. próbowałeś zaznaczyć repartition? ale możesz to zaznaczyć tylko kiedy masz .pit

Zaznaczałem i odznaczałem, czasem wyskakiwało There is no PIT partition, a czasem przechodziło dalej i zwieszało się przykładowo przy STE_boot.bin.md5. Udało mi się wgrać Kernel TWRP dla Ace 2, ale nadal nie da się wejść w Recovery :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności