Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Prestigio MultiPad Ranger 8.0] Problemy z dźwiękiem


MKMethosPL

Pytanie

Witam mam problem z dźwiękiem i proszę o jedno z dwóch.

 

jeżeli się nie uda pierwszym sposobem, to chcę wgrać CyanogenMod, by pozbyć się blokad Prestigio tylko nie wiem jaką wersję.

 

Problem jest taki że nie ma basu w tablecie podczas przeglądania internetu, w grach , Youtube, jedyne Apki w których Basy są to PPSSPP (emulator PSP) i AIMP (Odtwarzacz)

 

wiele osób uważa że Prestigio to chińszczyzna ale odkryłem błąd firmy. dodali potężną kartę dźwiękową do tego modelu. jest 20% głośniejszy od telefonu i 2x głośniejszy jak użyję premap w AIMP. (dźwięk nie ulega zniekształceniom).

 

aktualnie w tablecie mam OFFICIAL android z strony Prestigio bez brandu + ROOT (ViperFX nic nie daje)

 

backupem się nie przejmuję co potrzebuję zgrałem albo mam w chmurze (Despicable me, my talking tom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, MKMethosPL napisał:

trzeci raz ? weź się w łeb walnij. wszędzie mam bass oprócz przeglądarek, youtube, i domyślnego odtwarzacza nawet jak klikam to mam z basem.

 

proszę o radę od doświadczonego użytkownika a nie tego żółtodzioba...  będzie mi radził zresetować tablet tyle razy aż mi Flash padnie.

 

dobra widzę że na oficjalnym androidzie nic nie zrobię. jak wgrać CyanogenMod na Prestigio PMT3287 ? i jaką wersję by all działało ? podobno jest szybszy Cyanogen od zwykłego androida bo tam jest tylko sklep play nie ma tych pozostałych "dodatków"

chyba sam, reset to nie wgranie softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, sebachuck15 napisał:

Ściągnij CPU - Z i powiedz mi co w nim siedzi za procesor

brawo sebachuck15 jesteś pierwszą osobą która napisała coś mądrego

 

20 godzin temu, Provectus napisał:

chyba sam, reset to nie wgranie softu

 ekhem po co wielokrotnie mam wgrywać ten sam soft ? nie rozumiesz czegoś w zdaniu "Mam stockowego Androida" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale wiesz.. mu chodziło o to żeby wgrać stocka, ale wiesz dlaczego? mozę jakiś plik został uszkodzony i wgranie stocka go by nadpisało, ale wątpie czy by zadziałało, procek to zgaduje, że mediatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 godzin temu, sebachuck15 napisał:

Ściągnij CPU - Z i powiedz mi co w nim siedzi za procesor

bardzo dobry procek :D

i to nie mediatek tylko qualcomm

 

http://naforum.zapodaj.net/images/4d4aff29aa7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności