Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pierwszy samochód


PolaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat czysto offtopowy :P

Jaki był wasz pierwszy samochód, kto go zakupił i jakie czynniki braliście pod uwagę przy wyborze auta.

Ja osobiście sam się już rozglądam za jakimś pierwszym wehikułem czasu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myśli moje pierwsze autko? Jeżeli tak to rozglądam się za Audi 100, 80, Mitsubishi Galant, fajny też jest Rover 75 za którym najbardziej z tej czwórki się rozglądam. I jak będzie możliwość założenia Turbo LPG to go założe :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Renault Laguna 2.2 dt rocznik 97 (wersja przed i po liftowa) - mam nowsze lapmy, plastiki, które zachodzą :/

113 KM, więc nie jest źle. Oczywiście starsza generacja Diesla, więc silnik nie sprawia aż takich problemów potwierdzam z elektryką dzieją się cuda. ^^

 

Bardzo wygodny samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A3. Małe ekonomiczne auto gaz również możliwy do założenia. 

Osobiście posiadam A4 B5 1.8 110KM z gazem. Po za miastem pali około 10L gazu. W mieście różnie 12-14L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego pierwszego auta chyba nikt nie pobije:) bedzie najstarsze[emoji14] nissan 100nx 89 albo 90 rocznik ale to bardzo odlegle czasy. Silniczek 1.6 ale smigal jak tralala jak na swoje lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej mają Golfa III i to cholerstwo dobrze jeździ. Tylko oni mają nakręcone niecałe 112 tys. Jeźdzą kilka km dziennie, to nie nakręci za dużo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz że golfy 2 i 3 sa już stare. Za 2 tysiące miałbyś 92-96 rocznik. A wszyscy mówią na citroeny że to francuzy itd. Wbrew słów to sa bardzo dobre samochody duże wyposażenie i w takiej cenie kupisz młody samochód np. Citroen Xsara za 2 tys kupisz hdi 2000 rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troche duzo jak na pierwsze auto 10 tysia, znaczy w sumie zalezy jak lezy. Swoja droga strasznie drogi ten citroen :) u mnie samochody tutaj duzo tansze [emoji14] na pierwsze auto mozna kupic calkiem niezla fure. Takiego citroena mozna wychaczyc za mniej niz 1000 funtow:) a czemu tylko w dislu? Nigdy nie mialem citroena ale znajoma miala jedna w dislu druga w benzynie ale w sumie to zadna nie narzekala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie są takie drogie, poszukaj jakiegos volkswagena 2005 rocznik w cenie 10tys, no raczej nie znajdziesz a Silniki diesla w citroenach są mniej awaryjne niż benzyny. Dodatkowo kupisz np silnik 1.9 czy 2.0 a spalanie będziesz miał około 5l na 100. Dodatkowo możesz szukać silnika bez dwumasy. Są takie silniki i są jeszcze mniej awaryjne, a sama dwumasa z tarczą sprzęgła kosztuje mniej więcej 2000 zł oczywiście plus robota. To do jakiej kwoty chcesz kupić samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie chce :) czysto teoretycznie pytam. Ale dla kogos 10 tys na pierwsze auto to moze byc za duzo. Nie moge sie wypowiadac co do cen bo od kilku lat nie mieszkam w pl wiec nie mam pojecia jak to tam wyglada. U mnie golfa kupisz za 1000-1500 funtow z 2004r.

A ogolnie sam osobiscie nie przepadam za golfami, jesli juz to passat wole ciut wieksze :) chociaz ta c4 moglaby byc. Wieksze przekonanie mam do japonskich fur raczej jakas honda civic oczywiscie z tych nowszych od 7 w gore:) a ztakich starych to kupilbym prelude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności