Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Advance GT-i9070 ] Jaki System wybrać !


Wisla Kalinowe

Pytanie

Witam , mam pytanie czy opłaca mi się instalować jakiś lepszy system na galaxy s advance niż standardowy 2.3.6 Gingerbread ? Denerwuje mnie troszku to że niektóre aplikacje wymagają androida 4.1+ a niestety mój telefon na tym systemie strasznie się zacina , Myślicie że bawić sie  w Cyanogenmod 11 czy zostać na gingerbreadzie 2.3.6 , Chodzi mi najbardziej o to żeby się telefon nie scinał ( Bo to doprowadza mnie do szału )  ale też troszeczke o wygląd wizualny :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A jest gdzieś może opis  od samego początku jak zacząć? Sam już opis instalacji niewiele mi mówi, przydałby się jakiś tutorial, albo przynajmniej dokładny opis od czego zacząć i co jest potrzebne, bo za nic w świecie nie odnajduję się na forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, TheFreeze napisał:

CyanogenModa polecam. Testowałem na tym modelu. Wyśmienicie się sprawował.

iema , którego CM mogę wrzucić w ten telefon Samsung Galaxy s Advance( najstabilniejszy CM i żeby szybko chodził i w miare wyglądał , czytałem dużo o tym nie interesuje mnie robienie zdjęć , słuchanie muzyki , radio , NFC ,  i wiele takich pierdół , zależy mi tylko na płynnym korzystaniu z telefonu , wyglądzie wizualnym , baterii ( najlepiej jak by była funkcja z mocnym oszczedzaniem energii ) , korzystaniu z internetu ,  i żeby ten system szybko mi nie padł w telefonie tyle chyba przychodzi mi na myśl   ! ? Wiem że on już jest stary lecz to mój telefon zastępczy i chce się nim chwile pobawić  ! Zależy mi bardzo na androidzie 4+ Ponieważ mój GB 2.3.6 nie obsługuhe wielu aplikacji a na standardowym androidzie 4.1+ mocno się zacina 

 

Jeśli zamiast CM polecacie jakieś inne systemy które bedą pasować świetnie do moich oczekiwań prosze napisać i najlepiej wysłać do tego jakiś tutorial  Z góry dziękuje ! 

 

2 godziny temu, DusieK napisał:

Ja bym zrootowal, wywalil apki niepotrzebne, podkrecil taktowanie procka jak się da, modułem xposed podmienil usługi Google i wiele wiele innych

Zrobiłem tak z trendem i było gites :)

Telefon jest już zrootowany apki niepotrzebne też zostały wyrzucone lecz tak jak mówiłem potrzebuje kilku aplikacji które wymagaja androida 4.1 + a w GB 2.3.6 nie podoba mi się również wygląd wizualny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Piszą na innych forach że Wifi może się bugować naprawili to już może ? I mam pytanie , Przy CM 12 mój telefon będzie się scinał , wiem że to stary telefon więc dlatego wole zapytać :/ ?

Wi-Fi prawidłowo działa jak i inne funkcje. Nie rozumiem dlaczego jest oznaczony ten CM jako nieoficjalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności