Skocz do zawartości

• 0
Lantash

[Huawei Y5] Jak pominąć weryfikacje konta google?

Pytanie

Witam

Pewien dzieciak dał mi do "naprawy" swój świeżo otrzymany telefon, Huawei Y5 z sieci orange, w środku sim T-Mobile. Mały ma dziwne zamiłowanie do notorycznego zmieniania zabezpieczeń w telefonach (hasła i wzory odblokowania). Suma sumarum tak nakombinował że zablokował telefon i zapomniał wzoru. Nie wiedząc jak się do tego zabrać oddałem mu go i powiedziałem, że nie wiem co z tym zrobić. Minoł tydzień i mały znowu trzeszczy że coś nie halo z telefonem. Pomyślałem, że podłącze go (telefon, nie gówniarza) pod kompa i zresetuję. Młody przyniósł telefon, uruchamiam go i o dziwo patrze a telefon zresetowany, pytam jak to zrobił a ten standardowo że nie wie<_<

Na ten moment telefon utknoł na konfiguracji po resetowaniu " Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu." I teraz problem bo adres wpisuje poprawnie, hasełko też a wraca mi ten sam komunikat. Dla świętego spokoju nawet zresetowałem hasło do poczty i nic.

Jak to pominąć?

Factory reset też nie dał rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

A próbowałeś założyć nowe konto ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A jak to zrobić? z poziomu telefonu nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak jest czy dodać konto google to wybierz nowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie ma takiej opcji, tylko to co na zdjeciu

20160210_191846.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Niestety jest to znany problem. Za dużo nie zdziałasz, jest to skutek blokady antykradzieżowej (czy coś w tym stylu). Spróbuj wgrać od nowa rom (spróbuj także z customem jeśli nie ruszy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

niedawno zrobiony tez miałem proble i z nim sobie poradziłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie da sie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 9.02.2016 o 22:01, DaRkShAdOw napisał:

Jak jest czy dodać konto google to wybierz nowe

W dniu 5.02.2016 o 14:29, Lantash napisał:

Witam

Pewien dzieciak dał mi do "naprawy" swój świeżo otrzymany telefon, Huawei Y5 z sieci orange, w środku sim T-Mobile. Mały ma dziwne zamiłowanie do notorycznego zmieniania zabezpieczeń w telefonach (hasła i wzory odblokowania). Suma sumarum tak nakombinował że zablokował telefon i zapomniał wzoru. Nie wiedząc jak się do tego zabrać oddałem mu go i powiedziałem, że nie wiem co z tym zrobić. Minoł tydzień i mały znowu trzeszczy że coś nie halo z telefonem. Pomyślałem, że podłącze go (telefon, nie gówniarza) pod kompa i zresetuję. Młody przyniósł telefon, uruchamiam go i o dziwo patrze a telefon zresetowany, pytam jak to zrobił a ten standardowo że nie wie<_<

Na ten moment telefon utknoł na konfiguracji po resetowaniu " Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu." I teraz problem bo adres wpisuje poprawnie, hasełko też a wraca mi ten sam komunikat. Dla świętego spokoju nawet zresetowałem hasło do poczty i nic.

Jak to pominąć?

Factory reset też nie dał rady

W dniu 9.02.2016 o 21:25, Lantash napisał:

A jak to zrobić? z poziomu telefonu nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • -1

Mg pow z tyle ile zrobilem ja wszedlem to okienka logowania i zrobilen screena ekranu volume - i power klikaszszybko na edytuj udostepniasz i wchodzisz pomoc pozniej trzymasz na napis i klikasz gornym rogu lupe wyskakuje google i w google wpisujesz ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi