Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Plus] Jak go przywrócić do życia?


Sebastian Kołodziej

Pytanie

Witam, jestem tutaj nowy jak pisze w złym miejscu lub coś, proszę o przeniesienie, w sumie jestem troszkę zdenerwowany.

Więc moja histora zaczyna się od tego że byłem zadwolonym użytkownikiem S plusa, lecz pewnego dnia chciałem zobaczyć i pobrać Samsung Kies, ponieważ mój telefon siedział bardzo długi czas nieużywany a w opcjach pisało że nie ma akutalizacji żadnych. Pobrałem tego samsung kies odrazu wyskoczył mi upgrade sobie myślę "o super może mi będą działać apki i bateria która mi wariuje przestanie to robić" I wtedy od kliknięcia kontynujuj zaczął się mój koszmar, Instalowało się pięknie ładnie aż doszlo do samej instalacji na telefonie poszło do 3% program się zaciął czy coś, całą noc zostawiłem żeby to się instalowałem myślałem że jakoś to przejdzie, teraz telefon nic nie reaguje pisze tylko telefon wykrzyknik komputer. Miał ktoś tak? Pomocy bo telefon bardzo aktualnie mi potrzebny. Pozdrawiam wszystkich oprócz gamoni co wydali swój program który nie działa i robi takie fajne rzeczy z telefonem.

 

kombinowałem dzisiaj w grałem BroodROM_RS5

i chociaż telefon się włącza to się strasznie zacina, i moje pytanie jak przywrócić go do życia, Dodam że jak chce cokolwiek instalować teraz to mam problem Cant mount sdcard. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności