Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Wybór PC'ta


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bierzesz pod uwagę pc'ty to raczej nie potrzebujesz przenośnego laptopa, huh? 

Dla mnie laptop nie do grania aczkolwiek mniej prądu ciągnie. Coś za coś.

Ten który Ci się najbardziej podoba mi się najbardziej nie podoba xD

Najmniej informacji i wydaję mi się, że to gotowiec.

Najbardziej podoba mi się 2 i 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee. Może nieee xD

420 W. Mam 400 przy 3 razy słabszym kompie xD

Z tego co widzę to przy grach ma problemy, a ty chcesz grac xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No raczej :D popatrzę jeszcze w komisie chociaż wątpię czy coś znajdę, ale rodzice wolą wiedzieć co biorą (nie ogarniesz tego xdd)

A ten?

http://olx.pl/oferta/komputer-stacjonarny-i5-3-1ghz-1tb-6gb-gf430-1gb-CID99-IDd1vQn.html

Chyba mamy zwycięzcę :o

http://olx.pl/oferta/komputer-4x3-00ghz-hd7770-2gb-400gb-6-gb-ram-do-gier-z-monitorem-CID99-ID9DVib.html

tylko zasilacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mniejsza z tym GTA V aby szły jakoś gry takie średnie i tyle, i aby mi nie zamulil jak zawale pół dysku a przy 6 GB ramu i takim prockiem to chyba się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p5g4it-m lx3 płyta główna, grafika zintegrowana Intel GMA X4500 i dźwięk zintegrowany , 2 gb ram ddr3 jedno gniazdo wolne, zasilacz 420W, chłodzenie ASUS Q-Fan, procek intel celeron e3400 2x2,6GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akyga, czyli do zmiany a ram jak taktowany? 1333mhz? jak to ram 1333, to nie ma problemu, bo pentium na 1150 to 200zł i 200zł płyta wiec 400zł oczywiscie na uzywanych taniej wyjdzie, zasilacz to padaka wiec około 150zł na nowy ZASILACZ a nie imitacje zasilacza, gpu tez około 400zł uzywana, ram chociaz 4gb dodatkowe wiec około 100zł reszte masz wiec nie potrzeba zmieniac od razu a to co zostanie zbedne to sprzedaj zawsze około 100zł ci sie zwróci, czyli ta imitacje psu, płyte i cpu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności