Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G3] Brak aktualizacji do 6.0


Micholex

Pytanie

Witam mam pewien problem 

otóż juz od polowy grudnia czekam na pianke w lg g3 3/32gb

czytalem duzo i wyczytalem ze aktualizacji nie ma w trybie ota (narazie)

wiec podlaczylem ustrojstwo do komputera

sciagnalem najpierw pc suite i nic

twoja wersja jest aktualna bla bla bla 

d85521A

dobra sciagam drugi program 

lg support tool

podlaczam klikam i co i nic 

twoja wersja jest aktualna bla bla bla

d85521A

 

jednym slowem lg mnie w ***** zrobilo...

jestem troche zly bo widze na internecie jak wszyscy sie podniecaja aktualizacja 

testuja itd 

a ja jej nawet nie otrzymalem do tej pory !

 

jest to wina brandu ? 

telefon jest przeciez niebrandowany 

kupiony ze sklepu z krakowa 

a moze to jakas podrobka a nie lg 

sam juz nie wiem 

zbytnio nie mam ochoty na flashowanie nowego telefonu bo mam na niego jeszcze gwarancje

prosze o pomoc !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To może być wina brandu. Znaczy się w pierwszej kolejności idą (jak na dziś) wersje czyste. A później dostają operatorzy. 

A czyste wersje puszcza się po to, aby sprawdzić jak działają na telefonach. Taka polityka panuje niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie doczytałem twojego postu do końca, założyłem iż jest od operatora. 

 

Może inaczej.

Aktualizacje idą partiami. Część jakiś telefonów dostaje pierwsza, a potem kolejna. Nie wiem od czego to zależy, czy od taty produkcji, od IEMI.

Jak będzie dostępna to Ci pokaże. Zawsze możesz sam wgrać soft. Pobrać na PC i użyć LG Flash tool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie tracisz gwarancji wgrywając oficjalne oprogramowanie LG. Możesz zrobić BACKUP danych, zaktualizujesz, przywrócisz pliki i gotowe.@NeoCM Instalowalem oprogramowanie przez flashtoola. Nie wiem czy to do mnie bylo xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dobra kelan dzieki za pomoc ;D jestem zielony w lgikach 

dotychczas moim najwiekszym osiagnieciem bylo wgranie romu na s3 mini ale tym normal flashem mnie przekonales 

napiszesz mi jakas instrukcje ? moze sprobuje

bo szukalem troche na necie ale ciezko ten naukowy belkot zrozumiec 

 

poza tym napisalem na fb do lg polska i dowiedzialem sie ze moj telefon jest z dystrybucji wloskiej wiec troche to potrwa zanim dostane aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jaką masz wersję G3? Chodzi mi o ilosc GB. Dam ci od razu linka do odpowiedniego softa. We flashtool na poczatku wybierasz soft, klikasz dalej, dalej az bedziesz mial wybor flash, wybierasz Normal, nastepnie przy krajach inne i Polska. Jak będzie Ci wyskakiwac komunikat o serwerze to olej to, nie zamykaj okienka, ważne, zeby na telefonie pasek szedł do przodu. Upewnij sie, że podłączasz pod USB 2.0 i masz wgrane odpowiednie sterowniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc posłużę się już założonym, ponieważ mój problem jest w sumie podobny. Mam zainstalowanego Androida 4.4.2 w LG G3 32GB D885, przy jakiejkolwiek próbie aktualizacji telefonu ona się nie udaje i szczerze mówiąc zawsze jakoś sam sobie z tym radziłem w innych telefonach, ale tym razem rozkładam ręcę i proszę o pomoc. LG Suite pokazuje, że jest zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania, LGUP wykrywa mi telefon, jednakże nie mogę w niego dalej wejść, ponieważ mój telefon jest widoczny jako "Unknown" co uniemożliwia kontynuację, z Flash Toolem natomiast sprawa wygląda tak, że proces idzie zgodnie z planem dopóki na 2% aktualizacji wywala mi "Upgrade stopped due to error." Nie mam już na dobrą sprawę zielonego pojęcia co może być nie tak, wszystko robię zgodnie z poradnikami, co więcej próbowałem już kilku, jednakże każdy kończył się z tym samym skutkiem. Telefon jest oryginalny, sprawdzałem w serwisie, lecz "oni" też się z tym nie spotkali co oczywiście logiczne, bo chcieli, abym zostawił telefon na płatną ekspertyzę. Sterowniki oczywiście instalowane, reinstalowane, download mode też działa, lecz na telefonie nie pojawił się nawet 1%. Baardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności