Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Laptop nie widzi telefonu przez USB


poziol6

Pytanie

Witam, dziś zmieniłem rom na CM 13 lecz zainstalowal sie z bledem dev/block... ale system uruchomil sie i dzialal normalnie lecz zaniepokojony bledem postanowilem wgrac TWRP recovery i ponownie zainstalowac system lecz niepotrzebnie jeszcze raz rootowalem telefon,  komputer przestal mi widziec telefon przez USB a tym samym nie moge wgrac recovery przez Odina i zostalem z systemem bez gappsow. Probowalem juz wszystkiego robilem format/data i cache probowalem innych kabli gniazd USB i innego laptopa. zazanczylem takze debbugowanie USB w opcjach programisty, oczywiscie takze instalowalem nowe sterowniki i resetowalem telefon i laptop ale to na nic nadal nie kompter go nie czyta. Moglibyscie cos jeszcze poradzic gdyz nawet nie moge wgrac stocka przez Odin bo system w ogole go nie widzi, a w tej chwili mam stockowe recovery, dziala tylko ladowanie ladowanie telefonu przez USB. Z gory dzieki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak telefonu nie podłączysz jakoś do PC, to będziesz miał problem.

Możesz spróbować połączyć go poprzez fastboot i np wgrać recovery.

Bo musisz mieć jakieś custom recovery, nawet po to aby zmienić na inny rom. Spróbuj pobrać jakiś rom i wrzucić go na sdcard. 

 

Aha. Zobacz jeszcze czy tryb DOWNLOAD współpracuje z ODINem, jak tak to wgraj stocka. I potem wróci wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

właśnie wgrałem root który posiada stock recovery i komputer przestał mi czytać telefon i nie moge  wgrać recovery nowego. Taj jak mowilem wgralem cm 13 ale wgral mi sie z bledem i postanowielem go zainstalowac jeszcze raz i przez  brak mojego doswiadczenia wgralem jeszcze raz tego roota i po tym komputer przestal widziec telefon. Za pierwszym razem po wgraniu roota wszystko bylo w porzadku i moglem przez odina wgrac cwm recovery a teraz chcialem zmienic na twrp ale niepotrzebnie jeszcze raz rootowalem telefon. Mam teraz dzialajacego cm13 ale bez zadnych gappsowi stock recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o Paaaanie toś właśnie roz*ebał recovery, a bez niego system też nie działa. Nie ROOT'uje się telefonu gdy ma się Custom Recovery i Custom ROM. wchodzi CAi w ogóle w Download mode?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

On nie ma pojecia o tym co robi. Jak odin mkze tylko dzialac? Kazdy pyta o telefon a nie o progam na pc.

 

Kolego odin wspolpracuje z trybem download w telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz mieć uszkodzoną pamięć wewnętrzną, a naprawić można już przez specjalny kabel i tryb serwisowy. Innego wyjścia nie widzę, bo żeś bardzo skopał sprawę...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej nie, bo wejście USB musiałoby kompletnie nie dawać sygnału, że:

a) Bateria się nie ładuje

b ) luźno wchodzi do gniazdka (patrz podpunkt a)

c) całkowite odpięcie się styku od płyty głównej.

Także raczej to nie możliwe. Stawiam jak wyzej na uwalenie pamęci wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności