Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem z plikami androida


Jaqb0411

Pytanie

Witam !
Dziś kolega wysłał mi link do pewnej gry, więc pobrałem i zaczęło się instalowanie lecz zamiast gry zainstalował się jakiś program i zaczęły się problemy. Coś zaczęło mi pobierać i tworzyć różne pliki na telefonie, wyskakiwały reklamy różnych gier po czym pobierały się i wyskakiwały powiadomienia aby je zainstalować lecz przy tym pisała notatka aby zmienić ustawienie by umożliwić instalacje programów innych niż z google play. Więc pomyślałem że zrobię format i tak postąpiłem. Format zrobiłem 3 razy lecz nie dało to żadnego skutku. Przeskanowałem więc telefon antywirusem i znalazł on 3 zagrożenia. 2 z nich to pliki androida a jeden to Przybornik. Właśnie to jest problemem że nie da sie ich usunąć ponieważ są one niby fabrycznie zainstalowane przez producenta co jest nieprawdą bo przedtem takich nie posiadałem. Nie wiem czy to jakiś wirus czy coś w tym stylu. Podczas przeglądania internetu wyskakują strony z jakąś grą, wyskakują powiadomienia o grach do zainstalowania itp. Proszę o pomoc. Czy da sie to jakoś usunąć czy co z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 minut temu, Jaqb0411 napisał:

DusieK

nic z tych rzeczy

NeoCM

A jak z tym stockiem, gdzie go znajde i wgl, nie jest jakimś zaawansowanym specjalistą w tych sprawach :D

Myślałem również o rootowaniu, czy da rade tym usunąć te pliki ?

Jakby nie patrzeć to root jest dobrym pomysłem xd, jaki masz telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Root mu za bardzo nie pomoże. Ma zainfekowane pliki w systemie. 
@exteremero chciałbyś szukać po plikach systemowych plików odpowiedzialne za te błędy??

 

stock firmware : http://www.lg-phones.org/official-lg-l65-kdz-firmware-rom.html

 

A poradnik do wgrania znajdziesz na forum w dziale np. LG G4 Stylus - poradniki, romy i romy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już po problemie, udało mi się zainstalować czysty firmware. Nie szło to tak jak napisane jest w instrukcji lecz udało się. Antywirus nie znajduje żadnych zagrożeń i nie wyskakują już żadne reklamy i tego typu rzeczy. Dziękuje wszystkim za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności