Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 1

[Sony Xperia Z] Całkowity brak możliwości komunikacji wychodzącej i przychodzącej


Jesus

Pytanie

Witam wszystkich :)
Mam problem ze swoją Xperią Z, a mianowicie nie mogę się z nikim połączyć poza zasięgiem LTE. Korzystam z roamingu krajowego (play) i jedyne co mam to wszystkie kreski i mała literka R obok. Nie jest to problem z kartą SIM, ponieważ przekładałem ją do kilku innych telefonów i tam śmigało wszystko jak należy. Co robić?

PS. Aktualizacje wszystkie porobione, system w najnowszej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

 

Zdecydowanie jakaś wina po stronie firmware. Na naszym forum znajdziesz stockowe firmware bez brandlu operatora ;) Zalecam pobrać i zainstalować. Proszę się nie martwić o gwarancję, gdyż akurat instalacja stockowego firmware nie ma wpływu na unieważnienie gwarancji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A antena w telefonie nie została uszkodzona?

Sprawdź z inna karta sim na tym telefonie.

 

To nie jest normalne, że telefon nie działa normalnie po wgranie stock firmware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Karta była przekładana do kilku telefonów, tam wszystko śmiga. A inne karty też nie działają. Zasięg jest tylko w mieście, więc anteny nie obwiniam. Wcześniej przed aktualizacjami pojawiał się chwilowo internet, teraz kilka razy dziennie zasięg pojawia się, widzę to po tym że dostaję sms-y sprzed 3-4 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli inne karty nie działają na telefonie.. to musisz mieć uszkodzoną antenę.

Chyba, że ta xperia jest z USA i ma inne pasma GSM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności