Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core] Ciagle wchodzi do cwm


adziu106

Pytanie

Posiadam telefon samsung galaxy core z wgranym cwm i cyanem (http://novafusion.pl/galaxy-core/). Ostatnio telefon zaczął trochę wolniej chodzić, więc dałem przywróć ustawienia fabryczne. Najwyraźniej zrobiłem coś jeszcze ponieważ teraz telefon zawsze uruchamia się do poziomu cwm. Przy próbie wgrania innego romu kończy się powodzeniem ale po resecie i tak wraca do cwm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

wgraj stock i potem znow root cwm itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@adziu106 widzę że kolejny co się nabrał na blogspoty... większość rzeczy co tam są to ściema, najlepiej przeskanuj PC programem MBAM na wszelki wypadek i zainstaluj kiesa, on automatycznie wgra Ci sterowniki, oraz pamiętaj by wyłączyć kiesa podczas flashowania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, PeliKan napisał:

@adziu106 widzę że kolejny co się nabrał na blogspoty...

Próbowałem wszystkich możliwych źródeł ze sterownikami ze strony samsunga włącznie.

 

18 godzin temu, PeliKan napisał:

@adziu106 zainstaluj kiesa, on automatycznie wgra Ci sterowniki, oraz pamiętaj by wyłączyć kiesa podczas flashowania

Kies jest zainstalowany mimo to ani kies ani odin nie widzą telefonu podczas gdy jestem w cwm/download mode. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności