Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GALAXY CORE Plus] Problem z uruchomieniem


rudaCOMA

Pytanie

Witam! Podczas użytkowania telefonu (usuwania starych gier) telefon nagle sam się wyłączył i wszystko byłoby okej gdyby chciał się włączyć... a włącza się jakby chciał a nie mógł model telefonu się pojawia, później logo sieci, a następnie logo SAMSUNG i w tym momencie się zatrzymuje i niby coś robi od czasu do czasu wibruje ale nadal pozostaje logo Samsunga. Próbowałam wgrać nowy soft ale problem nie zniknął chyba że gdzieś zrobiłam błąd co jest całkiem możliwe iż informatykiem nie jestem :) co mogę zrobić? Święta idą nowy rok to w żadnym serwisie mi nie naprawią teraz a nie ukrywam telefon jest mi potrzebny. Za wszelką pomoc dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Uruchom tryb Recovery w telefonie (Podczas włączania telefonu klikasz przycisk Home (środkowy) i Volume Up (podgłaszania). Następnie tym całym pulsometrem (podgłaszanie, przyciszanie) się przemieszczasz i wybierasz wipe data/factory reset. Klikasz klawisz odpowiadający za wybranie i następnie wybierasz Yes. Następnie wykonaj wipe cache partition. Po zabiegu wybierasz pozycję reboot system now.

W ten sposób wykonasz hard reset telefonu, jednak wszystkie dane czyli kontakty i zdjęcia zostaną utracone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgraj stock firmware. Oczywiście użyj ODIN-a. Metody są podobne w samsungach, różnią się tylko romem [trzeba pobrać pod dany telefon] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności