Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Tipo] Telefon po zmianie romu nie włącza się


Mechol

Pytanie

Witam, jestem nowy na forum i "zielony" w zmianach systemy na telefonach :) Początkowo chciałem zapytać czy pomoże ktoś w wgrywaniu od początku do końca cyana, lecz po moich próbach mam inne pytanie, ale najpierw opiszę problem. Po włączeniu na ekranie widnieje napis "free xperia", dioda świeci na fioletowo i po chwili telefon się wyłącza. Czy da się jeszcze coś zrobić z moim telefonem?:D (Sony xperia st21i)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

@Mechol pliczek boot.img wgrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprawiłem nazwę tematu i przeniosłem do odpowiedniego działu.. na przyszłość stosuj się proszę do regulaminu..

co do pytania.. spróbuj wgrać stock jak juz skończysz to podasz link/nazwę romu który próbowałeś wgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK plik boot.img wgrany, teraz to wygląda tak, że wchodzę w recovery, wybieram "wipe" i "install zip from sideload" i wyświetla się

"sideload started...

Now send the package you want to apply

to the device with "adb sideload <filename>"..." a następnie nie dzieję się nic i po kilku minutach telefon się wyłącza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności