Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] problem z nazwą urządzenia przy instalacji CM.


Michu

Pytanie

Witajcie mam drobny problem z fonem  moja xperia sp się chyba zbuntowała bo po zrobieniu roota zainstalowaniu cwm poprawnym próbowałem zainstalować Cyanogenmoda 11 i podczas instalacji przez CWM (próbowałem dwóch albo 3 wersji najnowszych z innych źródeł) pojawia się błąd który tłumacząc na nasz język brzmi "ten soft jest dla urządzenia c5303, C5303, huashan, a Twoje urządzenie to HuasHan" i instalator przerywa wszystko. oczywiście przed instalacją softa był pełny vipe wszystkiego.

Sory za jakość pisma i ewentualne błędy w pracy jestem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

może, ale chyba raczej nie, ale w sumie można spróbować.. podmień oryginalny build.prop z tym z paczki romu

przeglądałem build.prop na fonie i tam nie ma nigdzie wzmianki właśnie o nazwie HuasHan, jeszcze spróboję przed podmianą pliku przejrzeć właśnie build.prop po instalacji cwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

daj plik build prop z telefonu i plik updater-script z paczki instalacyjnej.

dobra to tylko teraz zadam pytanie w jakim folderze w paczce instalacyjnej znajdę updater srcipt? i to mam wszystko wrzucić do paczki instalacyjnej zgadza się? czy w telefonie mam umieścić te pliki? wolę się dopytać bo nie chcę ukatrupić fona i pierwszy raz będę robił taką podmianę, bo do tej pory nie miałem na żadnym fonie problemu z instalacją CM na jakimkolwiek fonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na razie kolega chce abyś podał mu build.prop który masz w folderze /system i updater-script który jest w paczka zip z romem\META-INF\com\google\android

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgraj przez fastboota plik boot.img z zipa, to normalne dla Xperi, jak wgrasz ten boot.img z zipa przez flashtoola powinno działać na 99% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na razie kolega chce abyś podał mu build.prop który masz w folderze /system i updater-script który jest w paczka zip z romem\META-INF\com\google\android

dobra już ogarniam :) wybaczcie za moje niedouczenie już podsyłam pliki, musiałem je wrzucić w txt bo nie mogłem oryginałów wysłać.

 

Pelikan a po wgraniu boot.img z paczki przez flashtoola to potem mam zainstalować paczkę bez tego pliku boot img?

build prop.txt

updater-script.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Michu

Jak wgrasz kernel z zipa (boot.img) to tylko wystarczy wgrać rom i gappsy i wipe via custom recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za pomoc moja SP już śmiga na CM bez problemów :D @PeliKan pomogła Twoja metoda, namęczyłem się trochę z nią ale udało się :) temat można zamknąć, chyba że uważacie że watro zrobić toutorial dla innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności