Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Koniec umowy, co dalej?


PeliKan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, tak jak w nazwie tematu, zakończyłem swoją przygodę z umową na doładowania i myślę że pomału czas poszukać jakieś lepszej oferty pre-paid, niestety, nie jestem z tym na bieżąco, nie mam najzwyklej czasu na to,

a interesowało by mnie coś najlepiej z nielimitowanymi sms'ami do wszystkich sieci

(mam aktywne na tej karcie co mam za 10zł na miesiąc)

w miarę tanimi połączeniami

dość przystępnym cenowo pakietem internetowym (za 1gb płacę 15zł), najlepiej by był z ''lejkiem''

bardzo by mnie interesowała możliwość łączenia się z LTE

oraz, by używało anten t-mobile, plus, play, w najgorszym wypadku orange (nie za dobry u mnie zasięg orange)

 

Aktualnie posiadam kartę od T-mobile w taryfie mix50 czy coś, internet 1gb mam za 15zł, koszt sms;a 15gr jak i mms, aczkolwiek mam pakiet sms za 10zł

z góry dziękuje za propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DusieK nie chce abobnamentu, dla mnie sam abo nie ma sensu, a fona mam już i nie widzę celu zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego interesują mnie karty Pre-Paid'owe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, śpieszyć się nie śpieszę, mam ponad 300zł na koncie, więc najpierw je zużyje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mixa- nic ciekawego nie masz.

 

Plus teraz zrobił tak oferty, że opłaca się u nich cokolwiek brać jak masz cyfrowy polsat i zmieniasz to w smart dom.

np głupi mix. opcje płatności na 2 lata 40 zł przez rok, a przez kolejny 80 zł. I tak jest w 50 i za 60. Jest też opcja na 3 lata przez 40 zł.

Nie mówiąc już o opcjach w abonamencie, gdzie za Lumię 640 XL w abonamencie 59 PLN netto musimy dać ok 200 zł za słuchawkę LUB płacić za nią w ratach przez okres umowy.

 

TO są jakieś chore pomysły.

A jak bierzesz ten abonament w smart dom, wynosi on 30 zł i masz full opcje. 

 

Play za to wprowadził podobne opcje i podniósł ceny za telefony. Lepiej wziąć telefon na raty i ładować sobie kartą niż wiązać się na głupie opcje w mixach czy w abonamentach. Gdzie nie ma już full opcji za małe kwoty.
Na forach jeszcze spotykam informacje jak ludzie płacili abonament za 49 pln i mieli full opcje, a teraz zaczynają się od 69 PLN netto [doliczamy jeszcze podatek wysokości 23% czyli 69 [razy] 1,23 = 84,87 PLN

 

Dodam, że ten kradziejski system działa też w firmach, ceny słuchawek nie wiele się różnią od cen dla abonentów indywidualnych. Za grosze kupi się Note 5, ale w abonamencie za 150 PLN miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce z telefonem bo kupiłem we wrześniu xperie z2 za gotówke, co do plusa, jeśli to coś zmieni to mam tam umowe, bratu wziąłem lumie 435 na 24 doładowania po 30zł

Także, interesują mnie wyłącznie karty pre-paid, żadnej umowy, no chyba że ta karta z mixa od t-mobile co się zmienila w pre-paid po skończeniu doładowań to najlepsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więc .... And the winner is, Play z pakietem 3w1

PS: ten problem z zasięgiem co kiedyś marudziłem na xperi zniknął ;)

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/announcement/2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy33/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności