Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L5 e610] Problem z startem


synsytium

Pytanie

Witam. Mam taki problem z swoim lg l5 ze zachciało mi sie wgrac cyanogenmoda bo adnroid wolno dzialał wieszał się itp a była to wersja 4.1.2.  Wgrałem  cyano wersje 10 ale na tej nie działał zasieg konflikt byl w bassbandzie wiec wgrałem cyano 10.1 wszystko ze specifikacja do tego modleu tel. Ponieważ wolno chodziło chciałem wgrać znów cyano 10 na którym chodziło najszybciej ale z bassbandem od 10.1. Zeby to zrobic chciałem zacząć wszystk ood poczatku i wrócic do andro 4,1,2, i teraz zaczał sie problem bo wrócić wróciłem i po ponowym wgraniu cyano po właczeniu tel pojawailo sie logo i system nie rusza a przy zadnej kombinacji przyciskow nie moge wejsc w recover ani boot. Co robic ? czy tel uwalony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. Mam taki problem z swoim lg l5 ze zachciało mi sie wgrac cyanogenmoda bo adnroid wolno dzialał wieszał się itp a była to wersja 4.1.2. Wgrałem cyano wersje 10 ale na tej nie działał zasieg konflikt byl w bassbandzie wiec wgrałem cyano 10.1 wszystko ze specifikacja do tego modleu tel. Ponieważ wolno chodziło chciałem wgrać znów cyano 10 na którym chodziło najszybciej ale z bassbandem od 10.1. Zeby to zrobic chciałem zacząć wszystk ood poczatku i wrócic do andro 4,1,2, i teraz zaczał sie problem bo wrócić wróciłem i po ponowym wgraniu cyano po właczeniu tel pojawailo sie logo i system nie rusza a przy zadnej kombinacji przyciskow nie moge wejsc w recover ani boot. Co robic ? czy tel uwalony?

Uruchom telefon w download Mode vol+ i vol minus, trzymasz power i podpinasz pod kabel USB.

Flashujesz potem stocka przez kdz.

I telefon powinien odzyc.

Z tego co pamiętam, to cm na l5 wgrywało się na stocka v20 czy jakoś tak.

Bo właśnie na v10 problemy jakieś były.

Dokładnie już nie pamiętam.

W każdym razie, dwie l5 miałem i na każdej był cm chyba 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@synsytium

Popraw nazwe tematu na [Pełny model urządzenia] Tytuł

Ja przeniose do odpowiedniego działu, prosiłbym byś następnym razem stosował się do instrukcji zakładania tematów

@Zacksu22

Jeszcze raz zacytujesz post na który bezpośrednio odpowiadasz otrzymasz ode mnie warna, nie interesuje mnie ze taptalk coś tam, bo da się w nim nie cytować

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@synsytium

Popraw nazwe tematu na [Pełny model urządzenia] Tytuł

Ja przeniose do odpowiedniego działu, prosiłbym byś następnym razem stosował się do instrukcji zakładania tematów

@Zacksu22

Jeszcze raz zacytujesz post na który bezpośrednio odpowiadasz otrzymasz ode mnie warna, nie interesuje mnie ze taptalk coś tam, bo da się w nim nie cytować

A dawaj śmiało Warna.

Nie zależy mi.

Szczerze? To nie moja wina, że tapatalk jest taki niedorobiony i pisze jak piszę.

Już się od 2011 tak nauczyłem.

Chcesz to wystawiaj sobie Warna.

Ba nawet bana jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności